Skocz do zawartości

azbescik20

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O azbescik20

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Właśnie w weekend odsłuchałem sobie z godzinkę (jeszcze nie kalibrowałem) i stwierdzam że chyba nie jest mi potrzebny dodatkowy subwoofer (ani wymiana) i ten sony na razie wystarcza. Dokupię na pewno centralny i tył do kompletu. Dziękuję za podpowiedź z Magnatem. Na razie finansowo muszę się wstrzymać ale jak już uzbieram to napiszę. Dziękuję.
 2. Super bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie wiem tylko czy jest sens kupowania tego nowego modelu jest o 300 zł droższy niż 10sw. Wiem że to nowy model ale jednak. Do S4home - Niestety albo Stety mam już zakupione Pylony 27 i naprawdę odsluchiwałem wiele kolumn i ten dźwięk był dla mnie najlepszy. Nawet Polki Sygnatura S55 grały za nisko, nawet z Onkyo 686 który nie podszedł i wziąłem Denona. Ale dzięki za radę.
 3. Witam, Jestem nowym użytkownikiem więc chciałbym się poradzić. Obecnie użytkuję ztary setaw Sony STR-DE598 + systemowe głośniki 6.1. 2x SS-MF450H 150w 8 ohm 3x SS-SR250 100w 8 ohm, 1x kolumna centralna Sony SS-CN250 100w 8 ohm Woofer aktywny również firmowy sony SONY SA-WM250 100W Dokonałem wyboru kolumn frontowych i amplitunera. Wybralem Pylony Pearl 27 i Denona x2500 (słuchałem wielu i ta komnfiguracja odpowiadała mi najbardziej). W związku z tym mam pytanie czy dokupywać surroundy czy mogą zostać te które mam i sam woofer czy może zostać czy wymienić - mam upatrzony Klipsch r10sw i nie wiem czy warto zmieniać tamten. A może podłączyć 2. Salon 17m cześć odsłuchowo kanapowa 14m2. Będę wdzięczny za pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...