Skocz do zawartości

piotrek_1121

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez piotrek_1121

 1. Tak dobrze rozumiesz. W Deezere poza wykonawcami znajdują się również stacje radiowe do posłuchania na żywo. Jest bardzo dużo Polskich. RMF kilkanaście stacji, Antyradio również kilkanaście, Open FM kilkadziesiąt itp. Niestety są one dostępne w telefonie i na komputerze, a nie ma ich w Onkyo. Napisałem do dystrybutora, ale otrzymałem odpowiedź, że nic nie wiedzą. Napisałem bezpośrednio do Onkyo i do Deezere. Zobaczymy jakie będą odpowiedzi.
 2. Nie wiem czy jest to dziwne. Na komputerze i na telefonie mamy apkę dedykowaną Deezer, natomiast w Onkyo idzie to poprzez Onkyo Controler, soft zaimplementowany w amplitunerze, a nie przez dedykowaną aplikację Deezer. Mogę prosić o sprawdzenie?
 3. Dziękuję za odpowiedź. Również używam Onkyo Controler. Antyradia nie miałem w TuneIn, dopiero po aktualizacji amplitunera się pojawiło, ale nadal tylko 2 stacje. Open FM również jest, ale chyba tylko 1 albo 2 stacje. Zależy mi na stacjach: Open FM Rock Ballady, Open FM Polski Rock, Open FM 100% Hits, Antyradio Ballads. Jak wspomniałem używając Deezer w komputerze i na telefonie te stacje są, natomiast używając na Onkyo niestety już nie. Jeśli ktoś zna jakiś sposób na słuchanie tego na Ampli proszę o poradę.
 4. Witam. Posiadam amplituner Onkyo TX-8250. Czy jest możliwość słuchania na nim innych stacji radiowych internetowych niż w tunelu? Oczywiście inaczej niż strumieniujac z telefonu. Zależy mi na stacjach Open FM i Antyradio, których nie ma w tunein. Zakupilem usługę Deezere. Na aplikacji w telefonie i na komputerze powyższe radia są, natomiast po zalogowaniu w Onkyo ich nie ma. Z tego co wiem starsze modele umożliwiały dodanie dowolnej stacji do ulubionych, natomiast w tym modelu nie widzę. Proszę o pomoc.
 5. Dziękuję wszystkim bardzo za porady. Zdecydowałem się na zakup Monitor Audio Bronze 2 w połączeniu z Onkyo 8250. W przyszłym tygodniu postaram się dać znać jak wypada ten zestaw w porównaniu do Yamahy N303d, którego ostatnio słuchałem.
 6. Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie jestem w stanie zwiększyć już budżetu. Początkowo myślałem o Yamaha N303D i Monitor audio Monitor 100, więc budżet i tak został sporo zwiększony. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze Pioneer N30DAB. Pytanie jak ten model wyjdzie w porównaniu do Yamaha N402D?
 7. Witam. Przymierzam się do zakupu kolumn MA Bronze 2. Do tego chciałbym dokupić amplituner stereo Yamaha N402D lub Pioneer S30DAB. Zestaw ma głównie służyć do oglądania TV i słuchania radia internetowego, głównie pop. Do Marki Yamaha mam większe zaufanie, natomiast za Pionierem przemawiają gniazda HDMI, co ułatwi rozbudowę w przyszłości. Który z tych amplitunerow bardziej polecacie do tych kolumn?
×
×
 • Utwórz nowe...