Skocz do zawartości

Art39

Uczestnik
 • Zawartość

  81
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Art39

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wszystko działa jak należy. Bluesound jest ciągle włączony i jednym kliknięciem w telefonie włączam ulubione radio lub tidal. Nie używam już apki tidala bo w apce bluos jest wszystko z całą moją biblioteką. Te dyski z empiku za stopare zł ciągle trzeba było konfigurować od nowa bo albo rozłączało albo cięło. To był dramat. Teraz sprzęt jest wysokiej jakości i wydaje mi się że dzwięk jest dużo lepszy.
 2. Ja mam pakiet hifi ale w bluos pokazuje na wszystkich utworach CD więc nie wiem czy przez tą aplikacje może być hifi czy master
 3. I jeszcze jedno pytanko, czy bluesond może być włączony nonstop do prądu? Nie ma wyłącznika na konsoli
 4. Ok, wszystko działa jak należy. Z aplikacji bluos mam swoją biblioteke tidal ale nie widzę czy jest w hifi czy normal. Jak to sprawdzić w bluos?
 5. Dzięki. Kupiłem za 1900 jeszcze rok na gwarancji😉
 6. Ok. Kupiłem. Jaką aplikacje zainstalować do obsługi?
 7. 👍 Jeżeli jeszcze jedna osoba potwierdzi to biorę blue
 8. Co proponujecie bo jestem przed ostateczną decyzją? Blusond czy piooner AE30
 9. Czy taki qutest jest od wzmocnienia jakości dzwięku? podłączam do cxa80 +malina i będzie to dobry komplet? Lepsze rozwiązanie od cxn v2? Mam jeszcze okazje kupić piooner AE30 Czy to dobre rozwiązanie?
 10. To chyba dupa z tego będzie. Nic z tego nie rozumiem Cały czas wymieniasz sprzęt którego nie potrzebuje. Jaki laptop? Mam androida w telefonie i to ma działać jako pilot.
 11. Ale j nie chce stawiać żadnych systemów z wymienionych. Chcę słuchać tidal z telefonu!
 12. Mam daleko router od daca a malinka musi być po kablu z cxa80 więc pozostaje wifi do routera. Co znaczy nakombinować się w zależności od systemu.
 13. Ok a czy to może być podłączone do routera internetowego przez wifi? Rozumiem że puszczam muze z tidala w smartfonie i to się razem wszystko łączy
 14. Ale to działa przez google home? Tak jak chomecast?
×
×
 • Utwórz nowe...