Skocz do zawartości

Pixel

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Pixel

 • Ranga
  Debiutant
 1. Wieeeelkie dzięki!! trochę się pomęczyłem. Już myślałem że 2 naraz nie będą nigdy grały . Zmieniłem na Tape i zmieniłem kable chinch-minijack na taką końcówkę http://alejahandlowa.pl/obr/togro/3-5mm-ad...-m_1131_m_d.jpg . Dopiero teraz wszystko jest ok. Żeby nie robić nowego tematu, możecie mi powiedzieć ile kosztuje wymiana takiej gąbeczki naokoło tej wewnętrznej części głośnika? To się chyba nośnik nazywa, tak?
 2. EDIT: ok udało mi się odpalić z ustawienia jak na zdjęciu powyżej . musiała być włączona wyłącznie grupa głośników 1. Jak były włączone obie nie działało. I tu pojawia się kolejny problem. Działa tylko jeden głośnik. Nie można włączyć dwóch naraz. Działa ten podłączony do gniazd po lewej. Da się coś z tym zrobić?
 3. Witam! Na wstępie powiem że jestem laikiem w tej dziedzinie. Mam problem z podłączeniem kolumn do wzmacniacza JVC RX-301L. Gdy próbuję podłączyć tak jak być powinno czarny do czarnego czerwony do czerwonego nie działa. wypróbowałem chyba wszystkie kombinacje. Działa tylko wtedy kiedy jest podłączone tak: Z tym że to jest chyba źle, bo 2 kable są podłączone do + a poza tym nie mogę podłączyć drugiej kolumny. Sygnał idzie z komputera kabel minijack-chinch. Da się coś z tym zrobić czy wzmacniacz jest uszkodzony bo chyba nie jest to wina kolumn.
×
×
 • Utwórz nowe...