Skocz do zawartości

Nowyfan

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poland Elbląg

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Obie Twoje propozycje trafiają w mój gust. Czytając o tym sprzęcie zauważyłem jeszcze taki zestaw Marantz NR1200 i Marantz CD6006. Jak wypada on na tle Onkyo i Denona? Czy nadawał by się do KLIPSCH-y? Ogólnie mam trudny wybór. W końcu na któryś będę musiał się zdecydować.
 2. Witam, obie Twoje propozycje są ciekawe i godne rozważenia. Do tej pory nie brałem w ogóle pod uwagę firmy NAD, a teraz mnie zainteresowała. Kolega ma taki zestaw: amplituner Onkyo 636, odtwarzacz Yamaha BD-A1060, kolumny Klipsch R-28F. Nie ukrywam, że wolałbym aby mój sprzęt grał lepiej. Zawsze lepiej mieć fajniejszy Odnośnie NAD to jak byś go oceniał w stosunku do pozostałych propozycji? Precyzując: gra lepiej, przy odsłuchu(dość indywidualne jak z gustem), wyższa czy podobna klasa? Dzięki za radę. Tak to następca R28, ale grają wg mnie lepiej i w stereo spisują się nie źle. Zdecydowałem się zrezygnować z wielokanałowych amplitunerów. Czy możesz coś zaproponować ze stereofonicznych? Dzięki za radę. Tak to następca R28, ale grają wg mnie lepiej i w stereo spisują się nie źle. Zdecydowałem się zrezygnować z wielokanałowych amplitunerów. Czy możesz coś zaproponować ze stereofonicznych?
 3. Cześć Michał, dziękuję za odpowiedź. Tak, myślę o sprzęcie stereo. Przejrzałem Twoje propozycje i najbardziej do gustu przypadł mi: Cambridge Audio CXA60 i Yamaha R-N803d. Po ilości opinii na Ceneo wnioskuję, że większą popularnością cieszy się Yamaha, ale czy do muzyki jest lepsza? Zakładam, że jesteś audiofilem i znasz te sprzęty, który będzie wg Ciebie lepiej odtwarzał muzykę ( z moimi kolumnami)? A co sądzisz o firmie Marantz, Denon czy Onkyo? Czy mają coś godnego uwagi, czy lepiej nie patrzeć w tę stronę? I byłbym zapomniał, czy Yamaha ma odtwarzacz płyt godny polecenia w moim budżecie?
 4. Witam, Potrzebuję fachowej rady do wyboru amplitunera oraz odtwarzacza CD do kolumn KLIPSCH R-820-F. Po latach użytkowania moje stare kino domowe oparte na Denon-ie AVR-1705, odtwarzaczu DVD-1710 oraz kolumnach Wharfadale 8.1 "postanowiło" odejść na emeryturę. Zauroczony dźwiękiem kolumn KLIPSCH, których miałem okazję posłuchać u znajomego dokonałem zakupu modelu R-820-F. Mój stary Denon odżył grając na tych kolumnach, ale do końca nie spełnia moich oczekiwań. Postanowiłem pójść dalej i wymienić amplituner oraz odtwarzacz CD i tu potrzebuję wsparcia eksperta. Jaki sprzęt zagra najlepiej z tymi kolumnami? Sprzęt ma służyć do słuchania muzyki (głównie), radia i okazjonalnie filmów (lub koncertów) również z Youtube. Preferowane gatunki muzyki: rock, pop, elektroniczna, filmowa. Amplituner i odtwarzacz jednej firmy, aby zestaw dobrze wyglądał, współpracował i pasował wymiarowo do siebie. Budżet za całość 5-6tyś PLN. Proszę o radę. Pozdrawiam
×
×
 • Utwórz nowe...