Skocz do zawartości

kenaya89

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez kenaya89

  1. Może faktycznie pomyślę nad konserwacją. Kolumny podłogowe niestety nie wchodzą w grę. Oprócz odtwarzania płyt fajnie by było podłączyć kolumny pod tv, a także korzystać z bluetooth. Zauważyłam też, że mój denon gorzej odtwarza płyty o cięższych brzmieniach. Dźwięk jest jest gorszy niż na początku, bawiłam się już w ustawienia, ale jednak to nie to samo, co kiedyś.
  2. Dzięki wielkie. Ten Kruger spodobał mi się ze względu na wzmacniacz lampowy, który na moje ucho faktycznie pogłębia dźwięk. A jakie kable polecasz?
  3. Witam Posiadam 5 letni zestaw Denon RCD-M39 + SC M39, który zaczyna mi powoli szwankować - zdarza się, że płyty się zacinają, a ponadto szuflada szwankuje. Planuję zamienić go na coś innego. Budżet jakim dysponuję to 2000 zł. Pomieszczenie ma 25 m. Od razu przyznaję, że jestem zielona w tym temacie, zależy mi po prostu na dobrej jakości dźwięku przy cięższych brzmieniach. Mam na oku dwa produkty: Kruger & Matz KM1598D YAMAHA PianoCraft E730. Co o nich myślicie? Byłabym wdzięczna za wszelkie rady tudzież inne propozycje.
×
×
  • Utwórz nowe...