seba002

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O seba002

 • Ranga
  Debiutant
 1. Witam. mam pytanko. amplituner Pioneer Vsx 416 i to jest 5x100 i do tego 2 kolumny Jamo 200 watt gra tak sobie, a po podłączeniu tych kolumn do pioneera sx 339 który ma dwa kanały gra dużo lepiej a ten amplituner jest słabszy jesli chodzi o moc. i teraz pytanie dlaczego ten słabszy gra dużo lepiej od tego nowszego. który jest mocniejszy?
 2. dzięki
 3. Witam. Mam pytanie, czy da się podpiąć ten korektor http://allegro.pl/item837021193_korektor_p...ow.html#gallery do tego pioneera vsx 416, jeśli się da to jak?
 4. Witam ponownie. Z tym głosem to już zrobiłem, tak jak doradziliście wszystkie pozostałe kanały wyciszyłem jest wszystko ok. Ale mam drugi problem z tym amplitunerem, jak dam zbyt głośno to się wyłącza, czyli ponad połowe, a chyba nie powinien sie wyłączać. Dodam że głośniki są dobrze dobrane jeśli chodzi o ohmy.
 5. nie mam, gdzieś mi sie zawieruszyła w pokoju nie moge jej znalezc
 6. a jak się tę funkcję DIRECT włącza?
 7. Witam.kupiłem sobie amplituner nowy model jak w temacie i mam do tego kolumny pioneer cs-997 3 drożne 8 ohm, kolumny są uzywane, na pewno dobre, Problem taki,że cicho to coś gra,słabo,mały basik, niby ma tam 100 wat na każdy kanał (5) nie wiem może żle ustawiłem amplituner,ale nie wiem jak to ustawić.