Skocz do zawartości

Andrzej Kaminski

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Andrzej Kaminski

 1. Mamy dobre kawy i dobry ekspres akurat dobra kawa to bardzo ważna sprawa. Film to tylko od czasu do czasu. Tak zastanawiam się teraz bo może za mało opisałem sytuację jak oglądam tv. Głównie należąco oraz czasem przy stole. Nie siedzę na kanapie jak oglądam film. Leżę przodem do telewizora więc i głośniki mam na wprost wówczas. Bynajmniej z przodu. Czy nadal kino nie ma wówczas sensu?
 2. Dziś trochę pomieszałem z meblami no i niestety, ale zmiana ściany z telewizorem jest niemożliwa ze względu na okno. Okno pomimo że dziś dość ciemno całkowicie wyeliminowało oglądanie czegokolwiek nowy narożnik to owszem pomysł, ale to jeszcze w trakcie przemyśleń będę myśleć. Wstrzymam się więc z zakupem do czasu analizy kupić zawsze można soundbar również zawsze mogę kupić jakbym już nie wymyślił. Mam też drugi pokój który się nadaje na kino 😁 może więc tam coś pomyślę jeszcze.
 3. Jakby się dało to pewnie by tak stanęła. Może rzeczywiste zdjęcia bardziej zoobrazują salon.
 4. No dobra czy poza propozycją zmiany kanapy czy jakiekolwiek inne rozwiązanie jest możliwe? Ewentualnie jakiś soundbar z beprzewpdowywami głośnikami tylnymi które mogłyby być odłączone na czas filmu i wówczas byłyby na stole z tyłu? W kinach chyba jakoś to rozwiązali.
 5. Nie ma wolnej przestrzeni stoi stolik kawowy pomiędzy kanapami. Jak wywalę głośniki tylne do rogów pokoju to będzie lepiej? Czy nadal nie ma to sensu? Czy jest więc sens robić kino w takim ustaiweniu czy nie? Czy może lepiej coś przestawić?
 6. Tak lekko skosem na kanapach. W realu wygląda to dużo lepiej Tylko tak szkic był
 7. Ok zdecyduje się jednak na nowy zestaw. Czy te ustawienie kolumn na zdjęciu będzie najbardziej optymalne? Sub lub może i dwa będą w planach Z góry dziękuję za informację.
 8. Wolałbym już wówczas Denon AVR-S750H. Co to za zestaw Quadral Quintas 6500 LE? Czy są jakieś testy?
 9. Budżet 3000 na wszystko. Sprzęt chciałabym używany. Głównie używany będzie do filmów i od czasu do czasu do muzyki. W zestawie chciałbym aby znalazł się amplituner, komplet kolumn 5.0 i jakby się dało to znaleźć to suba. Znalazłem sobie taki np. zestaw Jamo s628 5 oraz Jamo-sub-210. Dodatkowo mogę mieć Pioneer VSX-830. Czy taki zestaw jest wart tej ceny?
 10. Myślę, że zdecyduje się na ten zestaw Czy warto dopłacić do Yamaha RX-V485 ? Czy taki zestaw również pod netflix będzie dobrze się sprawował ?
 11. Przepraszam chodziło o subwoofer. Cena za sam subwoofer czy za całość?
 12. Chciałbym kupić pierwsze kino domowe do pokoju 20m2 - pokój w kształcie kwadratu. Głównie do filmów i od czasu do czasu do muzyki. Staram się to zrobić to w miarę niskich kosztach i wybrałem przykłady zestaw: amplituner nowy: YAMAHA RX-V481 Kolumny używane: TAGA HARMONY TAV-606F v3 Taga Harmony TAV-506 v.2 Koda AV 710 TONSIL FENIX 5.1 Soundbar - czy warto kupić nowy czy można coś kupić używanego w dobrej cenie?
×
×
 • Utwórz nowe...