Skocz do zawartości

Esoteric HiFi

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Esoteric HiFi

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeden z najlepszych tunerów, także wśród Accuphase. Komplet w stanie sklepowym, włącznie z nieużywanym pilotem. Wybitne brzmienie. Oryginalne pudło i instrukcja. Cena - 3850 PLN. Tel: 696 018 407. Szczegóły i zdjęcia na stronie: esoteric-hifi.com oraz Allegro.
 2. Najlepszy kabel głośnikowy Harmonixa. Pełna barwa i detal.Znakomita selektywność i kultura brzmienia. Doskonała współpraca z triodowymi wzmacniaczami małej mocy i wysoko-skutecznymi kolumnami. Wszystko w komplecie. Cena: 8800 PLN. Tel: 696 018 407. Szczegóły i zdjęcia na stronie: esoteric-hifi.com oraz Allegro.
 3. Detaliczny, wyrafinowany, fantastyczna głębia i nasycenie dźwięku. Wspaniały kabel RCA. Stan idealny. Komplet z oryginalnym opakowaniem i certyfikatem. Cena - 3800 PLN. Szczegóły i zdjęcia na stronie: esoteric-hifi.com Tel: 696 018 407
 4. Najlepszy kabel głośnikowy Harmonixa. Pełna barwa i detal.Znakomita selektywność i kultura brzmienia. Doskonała współpraca z triodowymi wzmacniaczami małej mocy i wysoko-skutecznymi kolumnami. Cena - 7800 PLN. Wszystko w komplecie. Stan idealny. Faktura. Szczegóły i zdjęcia na stronie: esoteric-hifi.com
 5. Kupimy sprzęt audio wyższej klasy za gotówkę. Możliwe jest kupno całych zestawów w przypadku atrakcyjnej ceny. Proszę o składanie ofert wraz z ceną, na mail'a: tom@esoteric-hifi.com Zastrzegamy możliwość braku odpowiedzi w przypadku nieinteresujących nas ofert.
 6. Stan idealny. Wszystko w komplecie. Przyjmę w rozliczeniu kabel Harmonix HS 101 GP / 1m RCA. Tel: 696 018 407
 7. Najlepsza seria kabli głośnikowych Harmonixa SLC - Sophisticated Listener Choice. Pełna barwa, naturalność, rozdzielczość i głębia. Solidny bas. Szczegóły i zdjęcia na stronie: esoteric-hifi.com oraz Allegro. Cena: 5490 PLN.
 8. Wybitny stosunek jakość/cena. Cena - 3500 PLN. Ostatnia wersja z ulepszonym modułem USB Amanero. Doskonałej jakości montaż, zasilanie oraz drogie gniazda Cardasa i Furutecha. Bardzo rozdzielczy i pełen mikro detali. Czarne tło i znakomita kontrola basu przy zastosowaniu źródła plikowego . Amanero USB w wersji mk. II, dzięki poprawionemu min. zasilaniu, brzmi jeszcze lepiej. Dźwięk jest płyny i naturalny. DAC pochodzi od 1 właściciela. Jest w stanie sklepowym. W komplecie nieużywany pilot oraz oryginalne opakowanie. Szczegóły i zdjęcia: esoteric-hifi.com oraz Allegro.
 9. Wzmacniacz w idealnym stanie. Wszystko w komplecie wraz z dowodem zakupu w Grobel Audio, w 2016r. Lampy zostały ostatnio zmierzone, są bardzo dobrym stanie. Szczegóły i zdjęcia na stronie: esoteric-hifi.com oraz Allegro. Cena - 13500 PLN.
 10. Legendarne monitory studyjne JBL. CENA: 26500 PLN. Precyzyjny i dokładny dźwięk pozbawiony podbarwień. Genialny bas i dynamika. Szczegóły na stronie: esoteric-hifi.com oraz Allegro.
 11. Parasound Halo 2.1 to jeden z najlepiej wyposażonych wzmacniaczy. Na pokładzie min. DAC na Sabre i phonostage MM/MC. Potężna moc i bardzo dobry dźwięk. Stan sklepowy, 1 właściciel. Aktualna cena - 13000 PLN. Szczegóły i zdjęcia na stronach: esoteric-hifi.com oraz Allegro. CENA- 8300 PLN. Tel: 696 018 407
 12. Harmonix HS 102 AES-EBU – jeden z najlepszych kabli cyfrowych mających zastosowanie w trakcie obróbki cyfrowej i masteringu w studiach nagraniowych. Kable te stosowane są podczas produkcji min. płyt XRCD JVC. Dźwięk jest gładki, wyrafinowany, barwny i naturalny. Stan sklepowy. Cena 1650 PLN. Tel: 696 018 407. Szczegóły i zdjęcia na stronie: esoteric-hifi.com oraz Allegro.
 13. Nieskrępowana dynamika i wykop.JBL TI 250 – wersja z najbardziej rozbudowaną, regulowaną zwrotnicą. Przez wielu uważana za najlepszą. CENA: 8250 PLN. Soczysty, pełny dźwięk. Nieeskrępowana dynamika i głęboki bas. Głośniki i maskownice w doskonałym stanie. Oryginalne zwrotnice bez przeróbek i upgradów. Profesjonalnie odświeżone obudowy. Szczegóły i zdjęcia na stronie: esoteric-hifi.com
×
×
 • Utwórz nowe...