Skocz do zawartości

Renoma

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Renoma

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Ja niestety potrzebuje białe. Mam zamiar je wstawić z CXA80 i jeszcze tylko zastanawiam się nad źródłem. W innym pomieszczeniu 45m2 + otwarte 35, 25 m2 i antresoli mam Marantz z Fokal 726 i wiem jak ciężko jest ogarnąć nagłośnienie. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 2. Z jakim sprzętem grały, bo zastanawiam się nad tymi kolumnami.
 3. Wreszcie mi się udało pojechać na odsłuch. Słuchałem R-N803D z Monitor Audio Bronze 6 niby gra dobrze, ale zaczęły się problemy od odtwarzania z pendrive muzyki w Flac. Podczas przewijania do kolejnych utworów Amplituner się zawiesił. Doszedłem do wniosku, że jednak amplitunery nie są tak sprawne i stabilne jak oddzielny wzmacniacz i odtwarzacz sieciowy. Drugim urządzeniem był Cambridge Audio CXA80, CXNV2 + Bronze 6 i wtedy poczułem zdecydowaną poprawę w jakości dźwięku oraz wygodę obsługi odtwarzacza sieciowego. Obecnie jestem zdecydowany na CXA80, lecz z uwagi na ograniczony budżet zastanawiam się na połączeniu go z dokupionym modułem bluetooth lub Chromecast 3. Co sądzicie o takim połączeniu? Mam świadomość, że to nie będzie tak wygodne, jak CXNV2. Może są jeszcze jakieś tańsze i dobre rozwiązania odtwarzacza do Tidal, sieciowych i USB. Mam Android boxa ze SPDIF typu Toslink bardzo dobrze odtwarza DTS-HD / DD / DD + / MP2 / MP3 / WMA / WAV / OGG / OGA / FLAC / ALAC / APE / AAC, ale nie wiem, jak to zagra w połączeniu z CXA80. Pozostał jeszcze dylemat odnośnie kolumn. Czego jeszcze warto posłuchać oprócz Bronze 6.
 4. Dziękuję za propozycję sprzętową. Myślę jednak, że amplituner będzie dla mnie wygodniejszą formą do obsługi.
 5. Dziękuję za odpowiedź. Czy będzie możliwość odsłuchu w Warszawie? Bo już dawno sprawdzałem i lokalizacja chyba inna.
 6. Witam, Mam pomieszczenie 30 m2, słucham rapu, pop i dance. Potrzebuję sprzęt nowy z dobrym i ciepłym brzmieniem, bo obecnie jestem przyzwyczajony do Marantz SR 7005 i Focal 7..... Główne założenia to kolumny podłogowe i sprzęt, na którym odtworzę Tital, radio, muzykę z sieci i z tv. Wiem, że są do tego amplitunery typu NR1200, lub r- n803D, ale zastanawiam się nad dobrym stereo i urządzeniem, które załatwi resztę w podanej kwocie. Oczywiście zestaw, który można sterować wygodnie jednym pilotem lub aplikacją. Wyjście gramofonowe niepotrzebne. Jeśli waszym zdaniem lepiej bu było zastosować Sub, wezmę to pod uwagę. Zasadniczo sprzęt do wygodnego codziennego grania. Jeśli ktoś z grupy ma sklep w Warszawie, chętnie skorzystam z odsłuchu i oferty. Budżet między 4 - 6 tys. + Obecnie wybrałem: yamaha R-N803D + Indiana Line Tesi 561 R-N803D + Monitor Audio Bronze 6 R-N803D + Kef q550, q750, q950 R-N803D + Tanoy Revolution xt 8f R-N803D + Dali Zensor 7 R-N803D + B&W 603/ 684 s2, 685 s2 R- N 303D + ? I oczywiście Marantz NR1200. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
×
×
 • Utwórz nowe...