Skocz do zawartości

sbojka

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez sbojka

  1. te aktywne kolumny są mi najbliższe (z opisu) właśnie dlatego, ze nie muszę nic dobierać, zakładam, że producent korzystając z kolumn pasywnych (podobnych) dobrał w miarę dobry wzmacniacz w odpowiednim przedziale cenowym i tak jak piszesz to mnie przekonuje. 10k to i tak jak na dzisiaj limit wyższy niż zakładałem, ale ta swoboda wireless Odpada wiele godzin na dobieranie dodatków kabli itd. Pewnie nie uwierzycie, ale ostatnio zrezygnowałem ze słuchania cd na starej już wieży Philips, z lenistwa i żeby bardziej chciało mi się kupić coś nowego,słucham na JBL flip4 udało mi się znaleźć nawet starą wieżę Wieża Philips MCM770 to będzie następca tego sprzętu i pomimo ceny przyznam, że jak słyszałem czasem propozycję do 3k kilka lat temu, bo taki miałem budżet, to nie czułem takiej różnicy, zeby dopłacać. Teraz budżet wyższy technologia na szczęście już mi bliższa (bo ze Spotify mogę słuchać bez kabli).
  2. Czy któryś ze sklepów ma je u siebie, żeby móc się umówić na odsłuch? Im bliżej Wrocławia tym lepiej. oczywiście wireless.
  3. nikt nie ma doświadczenia z głośnikami KEF LS50 wireless? A może jest sklep we Wrocławiu, gdzie można umówić się na odsłuch?
  4. Rozważałem opcja Yamaha 803D z głośnikami B&W 706 S2 lub B&W 603 Salon około 22m2 z czego kanapa w połowie (jakieś 3,5m od szafki) -salon połączony z kuchnią w sumie około 30m2 (kuchnia lekko otwarta -wejście na 2,5m szerokie). Zależy mi na pełnej mobilności (dzwięk ze spotify z telefonu), stereo, filmów i tv nie oglądam wcale. Kolega poleca mi jako alternatywę KEF LS50 wireless. Co myślicie o tej alternatywie? Z opisu brzmi bardzp ciekawie.
×
×
  • Utwórz nowe...