Skocz do zawartości

kRt

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kRt

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Holandia
 1. Ponieważ? Mam nadzieję, że jedynym argumentem nie jest to, że posiadacie je w ofercie?
 2. Złe doświadczenia + Kompromis z Kobietą 😉 Nie biorę pod uwagę sprzętu używanego.
 3. Yaquin VK2100 wydaje się naprawdę ciekawą propozycją. Silvery 100 również. Rozważam Rege od dłuższego czasu. TH 800 posiada przedwzmacniacz (wiem marnej jakości), ale kupno sensownego pre zostawię sobie na później. Bardzo dziękuję za podpowiedzi.
 4. Niestety nie mam możliwości odsłuchu. Muszę kupić w ciemno i ewentualnie odesłać sprzęt jeśli nie będzie mi odpowiadał. Dzięki za podpowiedź 🙂
 5. Czytasz w moich myślach Tomaszu 😉 Więc dla dobra "dyskusji" naciagnijmy budżet do 7000 tys. Moje niedopatrzenie.
 6. Szanowni. Przymierzam się do zakupu sprzętu jak w temacie: Gramofon Pro-Ject Debut Carbon z wkładką 2M red Wzmacniacz: Taga Harmony hta-800 Monitory: Bowers&Wilkins 606. Salon o powierzchni 25m2. Chciałbym uprzejmie poprosić o opinie na temat możliwości i brzmienia tego zestawu. Nie mam możliwości odsłuchu. Jestem na długi czas przykuty do łóżka (a raczej sofy z powodu choroby). Będzie to mój pierwszy zestaw stereo. Obecnie słucham muzyki na słuchawkach B&W PX, źródło LGV30 lub laptop + DragonFly. Brzmienie PXow bardzo mi odpowiada, jednak na dłuższą metę wydaje się być nieco zimne. Nie mam słuchu audiofila, po prostu lubię słuchać muzyki i tęsknię za słuchaniem winyli z kolekcji mojego Ojca. Słucham wszystkiego pomiędzy country a black metalem. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie również dotyczące innych zestawów. Zaznaczam, iż muszą być to sprzęty nowe i nie mogę przekroczyć 5000 złotych. Dziękuję.
×
×
 • Utwórz nowe...