Skocz do zawartości

Kaminio

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Kaminio

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Płock

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A co sądzicie o B&W603? Robiłem jeden odsłuch z Rotelem A14 i grają przyjemnie, ale nie wiem czy są wystarczające do tego pomieszczenia? A co sądzicie o B&W603? Robiłem jeden odsłuch z Rotelem A14 i grają przyjemnie, ale nie wiem czy są wystarczające do tego pomieszczenia?
 2. A co sądzicie o B&W603? Robiłem jeden odsłuch i grają przyjemnie, ale nie wiem czy są wystarczające do tego pomieszczenia?
 3. A co sądzicie o B&W603? Robiłem jeden odsłuch i grają przyjemnie, ale nie wiem czy są wystarczające do tego pomieszczenia?
 4. Witam, poszukuje zestawu stereo: kolumny + wzmacniacz+streamer (ewentualnie wzmacniacz integra) do dużego salonu 50m2, który jest połączony z dalszą częścią domu, także realna przestrzeń jest jeszcze większa. Chciałbym się zmieścić w maksymalnie 12-15 tyś. Lubię słuchać wielu gatunków od jazzu po rocka, lubię detaliczność, aby instrumenty były dobrze separowane, nie zlewały się, mocny i dobrze kontrolowany bass. Dobrze byłoby, aby ni męczyły tez przy dłuższym słuchaniu. Podstawowa rzecz to , żeby potrafiły naprawdę głośno i mocno zagrać:). Nie znam się ,więc nie wiem jak to lepiej opisać. Możecie coś polecić. Póki co po dłuższym reaserchu rozważam 1) Klipsch RP8000 z Cambrige Audio CXA80 + CXN 2) Klipsch RP8000 z NuPrime Ida 8 + jakis streamer/ ewentualnie z Roksan KandyK3 3) BW 603 z Rotel A14 l+T1 lub Hegel H90 lub NADC368 4) Kef Q950 z Primare Prisma 15 5) Jakieś alternatywy, czekam na sugestie Będe wdzięczny z opinie i pomoc, Kamil
×
×
 • Utwórz nowe...