Skocz do zawartości

JustMarian

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez JustMarian

 1. Chciałbym zadać pytanie trochę odchodzę od tematu. Jak ocenilibyście te głośniki (od najgorszych do najlepszych, wiem także iż jest to kwestia preferencji): -Altus 140, -Sanyo sx 1200 -TONSIL SCHERZO 200 , ZGB-130-8-566. Osobiście miałem okazję przesłuchać Altus i SCHERZO (jedno źródło). O wiele, ale to o wiele bardzo podobał mi się dźwięk z SCHERZO (basy wydawały się być bardziej rozległe, mięsiste, nie umiem tego dokładnie określić. W przypadku Altusów bass występował, lecz był dość "płaski").
 2. Wszystko jasne. Dziękuje wszystkim bardzo za pomoc.
 3. Rozumiem. Kwestia dozbierania oraz sprzedaży kolumn i można szukać czegoś lepszego. Poszukałem trochę po forum i znalazłem następujące modele: -Dali 104, -Dali 450, -Tannoye m3. Czy pomiędzy aktualnymi Tonsilami, a wyżej wymienionymi kolumnami będzie zauważalna różnica? Kwestia gatunku muzycznego najczęściej odsłuchiwanego przeze mnie, to ciężko stwierdzić. Każdego po trochę. Co do preferencji, to wolę ciemniejszą barwę.
 4. Bardziej pytanie było skierowane odnośnie oceny aktualnego zestawu, niżeli nastawienia się na wymianę go za wszelką cenę. Chciałem się zorientować czy w tym samym/niewiele wyższym przedziale cenowym można otrzymać jeszcze lepiej grający sprzęt.
 5. Co uważasz za godnego następcę AIM sc808? 5mx3m, więc trochę miejsca jest
 6. Aktualnie jestem połączony do Pc (karta dźwiękowa AIM sc808)/telefonu za pomocą cinch jack.
 7. Cześć, aktualnie jestem w posiadaniu zestawu: Wzmacniacza Yamaha RX-V660 oraz kolumn Altus 140. Czy jest sens wymieniać coś z powyżej wymienionych peryferii (w podobnej cenie)?
 8. Obstawiam, że przez większość czasu będą użytkowane z iPhonem. Czyli mam rozumieć, że E3000 będą najlepszym wyborem z tej trójki? Umiesz mniej więcej określić jak z jakością dźwięku w porównaniu do EPH-100? Czego mniej więcej mogę się spodziewać?
 9. 2 źródła. W domu AIM SC808, a drugim będzie iPhone 6s (w najbliższym czasie będzie wymieniony na OnePlus'a).
 10. Cześć, posiadam dylemat przy wyborze nowych słuchawek. Aktualnie posiadam Yamaha EPH-100, które od kilku lat sprawują się bardzo dobrze (jakość dźwięku oraz wytrzymałość kabla, mimo jego cienkiej struktury), lecz po takim czasie pojawił się pewien problem. Przy odsłuchu, po około 10 minutach, jedna ze słuchawek zaczyna grać zdecydowanie ciszej. Co dziwne, po wyjęciu jej z ucha na kilka minut, a następnie ponownym włożeniu, problem ustępuje, lecz po chwili pojawia się ponownie. Postanowiłem spróbować czegoś nowego i przeglądając forum, napotkałem się na kilka propozycji: -FINAL AUDIO E3000, -KZ ZS10 PRO, -Sonicast Direm E3. Teraz pytanie, czy jakość dźwięku powyżej wymienionych słuchawek będzie porównywalna/lepsza/gorsza w porównaniu do słuchawek Yamaha? Które z nich będą najlepszym wyborem? Także jestem otwarty na inne propozycje w podobnym przedziale cenowym.
×
×
 • Utwórz nowe...