Skocz do zawartości

olga_a

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O olga_a

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @S4Home dziekuję za komentarz, ale nie rozumiem...które kolumny są lepsze?i która elektronika? co to są "CEOLE"? i jak sie ma "Yamaha + Indiana Line Tesi 261" do "Onkyo 8220 + Cd7030 + Magnat Quantum 723" ?
 2. To ja zacznę od komentarza co do kolumn poleconych na początku konwersacji. Słuchałam dzisiaj do Yamahy 670d z: 1. Elac Debut- pięknie grała klasyka i jazz, przy "gitarowej" muzyce, czy cięższej trochę brakowało basu, a przy r&b basu brakowało bardzo, elektronika - ok. 2. QX Mission - nie podobały mi się, dla mnie brzmiały cały czas "brudno". 3. Indiana Line Tesi 261 - bardzo dobre basy, ciepłe, mięsiste, klasyka trochę straciła, ale to u mnie ok 10% repertuaru, więc rozważam te. Pan w salonie, gdzie słuchałam namawia mnie na B&W 606 zamiast Indiana Line - wstępne przesłuchanie bardzo pozytywne...natomiast już znacznie ponad mój budżet. Czy brać Yamahę 670d+Indiana Line Tesi czy jeszcze coś testować z zestawów powyżej? Słucham muzyki raczej cicho, więc ten zestaw pewnie już jest i tak ponad moje codzienne potrzeby
 3. Dzień dobry, Na razie udało mi się przesłuchać Yamahę mcr670d i byłam zadowolona. W planie mam odsłuch kilku kolumn wyżej wspomnianych. Ponadto z polecenia w salonie słuchłam takiego zestawu: https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Produkty/STEREO/MINI_SYSTEMY/RCDN-10___SIGNATURE_S20E i mi się podobało. Jak ma się Denon do Yamahy w kwestii mocy? Czy te kolumny są dobre? Co do Panasonica 150 to troszkę zbyt mikro :)
 4. Bardzo wszystkim dziękuję! Zabieram się do odsłuchiwania polecanych zestawów/kolumn.
 5. Dzień dobry, Dziękuję za dotychczasowe propozycje. A gdybyśmy jednak chcieli się zamknąć w budżecie 3000zł?
 6. Dzień dobry, Proszę o doradzenie mi sprzętu typu "miniwieża" lub zestawu wzmacniacz+ kolumny w przedziale 2-3 tysiące. Słucham zróżnicowanej muzyki: techno, elektronika, pop, jazz, klasyka...Potrzebuję czytnika CD. Słucham muzyki z telefonu i komputera ze spotify/youtube, więc potrzebuję wifi/bluetooth. Rzadko słucham radia. Dobrze by było, gdyby wieża miała możliwość obsługi z aplikacji oraz możliwość podłączenia USB. Pomieszczenie, gdzie będzie stał sprzęt: salon ok 20m2. Byłabym zachwycona, gdyby sprzęt był cały czarny lub czarno-srebrny Będę wdzięczna za sugestie.
×
×
 • Utwórz nowe...