Skocz do zawartości

samoloty

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie mam specjalnie dużego ciśnienia więc jeszcze nic nie kupiłem. Z polecanych lamp mam jeszcze na oku Yaqin MS-300C. Jak tylko pojawi się możliwość do będę chciał go odsłuchać. Ciekawe, czy ten model też udało by się pożyczyć tak aby przekonać się jak się sprawuje z moimi kolumnami.
 2. Na jednym z portali są dwie oferty dotyczące wzmacniaczy Cayin: MT35S za 2600 oraz A55T za 3600. Nie wiem tylko, czy te modele są warte uwagi.
 3. Jak tylko będzie okazja to tak zrobię. Coraz bardziej skłaniam się ku jakiemuś używanemu wzmacniaczowi. Co powiedzie o wzmacniaczach od Mingda lub Cayin.
 4. Jak już został poruszony temat używanych wzmacniaczy, to jaki w tej kwocie jest godny polecenia?
 5. Proszę wybaczyć, ale jestem laikiem i większość tych symboli mi nic nie mówi.
 6. Faktycznie jak tak przeglądam dostępne oferty to wybór w kwocie, którą sobie założyłem jest niewielki. Chociaż wpadł mi w oko jeszcze jeden model Yaqin MC-100B. Pytanie, czy wart jest uwagi?
 7. Witam, W ostatnim czasie zastanawiam się nad zakupem pierwszego wzmacniacza lampowego. W związku z tym potrzebuję pomocy w wyborze odpowiedniego modelu dla kolumn Klipsch RF62. Muzyka której słucham to głównie rock, jazz oraz pop. Kwota jaką mogę przeznaczyć na zakup to maksymalnie 4000 zł. Będę wdzięczny za wszelką pomoc i sugestię.
×
×
 • Utwórz nowe...