Skocz do zawartości

LOKI

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O LOKI

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hmm to co napisałeś faktycznie ma sens i dało mi trochę do myślenia. Moim rozwiązaniem będzie poszukanie gdzieś w domu jeszcze takowej przejściówki, podłączę i sprawdzę a może to jakoś zagra, jak nic z tego nie będzie to dam sobie spokój i tyle. Dzięki za pomoc i znalezienie trochę czasu dla takiego laika jak ja
 2. Takowe już posiadam, tylko chciałem podłączyć właśnie te z kina z racji że są mocniejsze i mimo swoich lat to robią lepszy efekt niż jakieś 2 głośniczki na biurku. @Konrad Kulwicki czyli jak dobrze rozumiem twoim zdaniem nie ma żadnego sposobu na korzystanie z tego kina przy pomocy komputera? Myślałem, że jeśli kupię takową przejściówkę hdmi>scart, przez który już wcześniej przechodził dźwięk z telewizora to będzie to jakoś działało. Lepiej tłumacząc chodzi mi o to aby sygnał z komputera przechodził do DVD a z tego już do głośników, ale myślę że się rozumiemy.
 3. Dzięki za odpowiedź. To, że są to wtyczki do podłączania głośników to wiem, tylko myślałem że po prostu mają jakąś swoją nazwę. Natomiast co do tego kina to będzie zrobione dokładnie tak jak mówisz, amplituner + kolumny, a co do starego kina to chciałem je wykorzystać jako głośniki komputerowe. Wiem, że po podłączeniu przejściówki z hdmi od komputera do scarta do DVD będzie to chodzić, tylko myślałem że po prostu jest jakiś sposób na obejście DVD, np kupienie jakiejś przejściówki pod te stare kable. Jako głośniki komputerowe. Zrobienie kina domowego tylko nie z telewizorem lecz z monitorem.
 4. Witam, przyszedł czas na wymianę ok. 10 letniego kina domowego na coś nowszego, lecz chciałbym je jeszcze wykorzystać i tutaj pojawia się problem. Wszystkie głośniki (jest ich 6) są podłączone do DVD przez jakiś nieznany mi kabel, który dodaję w załączniku. Moim pytaniem jest jak takowy przewód się nazywa, ponieważ chciałbym taki zakupić jako przejściówkę do aux, jeżeli takowa w ogóle istnieje. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...