Skocz do zawartości

Sylwek Kurzawa

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sylwek Kurzawa

  1. Koledzy. Mam do kupienia za dobrą kasę Acoustic Research Status SUB 25a. Czy byłby to dobry wybór? Miał ktoś styczność z tym subwooferem?
  2. Cześć. Zastanawiam się nad rozbudową swojego zestawu Koda 5.0 AV-860 o subwoofer. Jaki byście polecali do tych kolumn napędzanych przez Onkyo Tx-Nr555? Nie będę ukrywał że najbardziej mnie interesuje rynek wtórny, do około 500-600zl. Pokój ma 5x4m No i czy ogólnie te kolumny i ten ampli to dobry wybór? Kolumny wyszły mnie 350zl a ampli, trudno uwierzyć ale 14zl (dostałem za darmo laptopa, na którego naprawę wydałem 14zl i ktoś chciał zamienić ampli na tego laptopa). Ile może być on warty? W PL nie znalazłem takiego na rynku wtórnym.
  3. Dzięki za odpowiedź. A jak to jest z długością przewodu? Najprościej będzie pociągnąć mi przewody z jednej strony. Wtedy jeden będzie około 3m dłuższy. Domyślam się że jakieś opóźnienia zniweluje kalibracja.
  4. Cześć. Z uwagi na to że to mój pierwszy post na tym forum - witam wszystkich! Jakiś czas temu stałem się (jeszcze nie wiem czy szczęśliwym) posiadaczem Onkyo Tx-Nr555, właściwie za drobną przysługę. Dzisiaj dokupiłem do niego (również okazyjnie) zestaw 5.0 Koda AV-860. Nie zwróciłem uwagi, ale fronty mają 8ohm a centralny i surroundy po 6ohm. Czy mogę bezpiecznie, oczywiście po przeprowadzeniu kalibracji używać tego zestawu? Kupiłem kolumny bez żadnego okablowania. Jakie ptzewody wybrać do tego zestawu? Jaki wpływ ma długość przewodu na jakość? (zastanawiam się czy pociągnąć dwa przewody z jednej strony pokoju, czy z obu) W żadnym wypadku nie jestem audiofilem. Używał będę tego do netflixowania i yt. Czasami radio FM.
×
×
  • Utwórz nowe...