Skocz do zawartości

MuadDib

Uczestnik
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

O MuadDib

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny października 26

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Bytom / Beuthn

Ostatnio na profilu byli

170 wyświetleń profilu
 1. Ciekawe 😵 ?? Owszem Tidal jest mnie przyjazny w obsłudze niż Spotify ale nie znaczy że nie działa poprawnie czy się zawiesza . Mam Yamaszke i nie przydarzyło mi się jakieś zawieszenie czy nie stabilne działanie. Jeśli takowe występują to wina leży po stronie usługodawcy internetu lub samego użytkownika który np ( nie aktualizował MusicCast'a )
 2. MuadDib

  Nietypowo

  Nic dodać nic ująć 👍
 3. MuadDib

  Magnat mr780

  Nic ino cieszyć że podzieliłeś się takimi spostrzeżeniami to dobra wskazówka dla innych 😉
 4. MuadDib

  Nietypowo

  Zapewniam cię że będzie to o wiele lepiej grać niż te plastikowe klocki z LG 😉 . I może zastanowiłbym się nad Yamaha HTR-4072
 5. Zastanawia mnie czy zanim napisałeś przeczytałeś po wyżej co było pisane ?? Czy tylko napisałeś żeby napisać ?
 6. Albo marki " Samsung" gdyż założyciel wątku ma inny starszy model i ma te same objawy. Na to wynika że Samsung ma problemy z Yamahą 🤔
 7. Ta przypadłość też mnie męczy od momentu zmiany AV Pioneer na Yamaha 1080. Mianowicie mam podpięty TV Samsung 65RU8002 do Yamahy 1080 Hdmi (arc) i podczas oglądania tylko w Netflix'e dźwięk pojawia się i znika . Testowałem z kablami HDMI 1.4a i 1.4b i optycznym ale w momencie kiedy jest optyk nie mam możliwości przełączania źródła dźwięku PCM => DD => DD+ gdyż zostaje na stałe PCM. Kiedy przełączę w telewizorze na DD+ nagle dźwięk zanika są to przerwy 2 , 3 sekundowe owszem mógłbym zostawić na DD ale kiedy mam DD+ mam możliwość wyboru w netflix'e ścieżki dźwiękowej Dolby Atmos . Co ciekawe jeśli przełączę w TV dźwięk na DD lub PCM ten problem nie występuje.
 8. Od nie dawna jestem posiadaczem Yamaha 1080 i mogę ci z czystym sumieniem polecić rewelacyjny AV wiele możliwości jak do kina tak i do muzyki.
 9. Jeśli o klocek 😂 to Yamaha MusicCast RX-A1080 🙃 Pzdr
 10. Witam 😉 od pewnego czasu też jestem posiadaczem wspaniałych Elementa 700 i po 5 tygodniach nadal mnie zaskakują , ta szczegółowość i przestrzenność dźwięku mogę tylko powiedzieć 😱 Wooow .
 11. Thx, raczej nie, ale chodziło po głowie 😉
 12. Tak wszystko super tylko jest czarny i raczej wyróżniał by się w tym wszystkim 🤔
×
×
 • Utwórz nowe...