Skocz do zawartości

Marek Biernat

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marek Biernat

 1. Pewno masz rację,ale mieezkam w bloku,kwestia sąsiedzka wchodzi w grę oraz brak miejsca jak widać na załączonym zdjęciu. Myślę więc że monitorki aktywne czyli Audio Pro A26 dadzą mi sporo lepszy dźwięk niż obecny soundbar a czytając opisy i testy A26 napewno tak będzie. Obecny soundbar pomimo iż podobno ma 330W to ja tej mocy nie słyszę a chciałbym bardzo. A26 to 2x75W czyli sumując 150 więc nic lepszego w moim budżecie nie wynajdę.
 2. Eee tam wszystko da się zrobić,a więc 2 wyjścia: 1. Tv przesunąć można na środek i w ten sposòb jest po bokach miejsce ( 33 cm w sumie ),Xbox1 znajduje miejsce na komodzie wyższej bądź za lewym monitorkiem ( z tym nie ma problemu ) .Wymiary takich monitorkòw jeśli chodzi o dł .to 15/16 cm. 2.Soundbar wylatuje a na jego miejsce można takowe monitorki zawiesić na uchwytach lub nawet przewiercić otwory w ścianie w inne miejsca po bokach. Subwoofer jest umieszczony w lewym boku za szafą,a na zdjęciu tego nie widać.
 3. Tak dokładnie monitorki aktywne,które będą podłączone do tv.
 4. Nie,nie,szukam małych mocnie grających momitorkòw,do ktòrych można było by podłączyć bezprzewodowo subwoofer. Nie,nie,szukam małych mocnie grających momotorkòw,do ktòrych można było by podłączyć bezprzewodowo subwoofer. @Chyba Miro 84 interesują mnie mocno i czysto grające monitorki audio,do ktòrych można było by ewentualnie podłączyć subwoofer bezprzewodowo,gdyby bass wydobywający z monitoròw był by za słaby
 5. Salon jest nie duży,coś ponad 20m2.Chcialbym zakupić jakieś sensownie brzmiące monitorki,które jednak dało by się połączyć bezprzewodowo suba w budżecie do 2500.
 6. Znalazłem na Allegro Audio Pro A26...czy te będą grały o wiele gorzej od tych,które proponujesz? Mam soundbara ale to nie żaden system i dlatego szukam odpowiednio brzmiących monitorkow,które ewentualnie można połączyć bezprzewodowo do suba.
 7. Witam. Jakie proponujecie małe głośniki stereo do pokoju.Chcialbym je umieścić z obu stron tv 55".Zależy mi na takich ,które grały by czysto i dało by się je połączyć poprzez bt do subwoofera. Jakieś sensowne propozycje....
 8. Właśnie jakoś jest słychać ale ogólnie brakuje tej mocy ( 330W) jeśli chodzi głównie o tony wysokie.
 9. To nie dobrze.Ogolnie mój soundbar ( chodzi o listwę ) daje radę jeśli chodzi o moc,ale przydałoby się więcej tonòw wysokich ( sopran ) i wówczas było by idealnie.Jesli chodzi o głośniczki bezprzewodowe łączące się poprzez bt bo szukałem również takiego rozwiązania to myślę że producenci stawiają jednak na mocniejsze basy ( tak mi się wydaje ) niż odpowiednią czystość dźwięku. Tym niemniej dzięki za odpowiedz
 10. Witam. Posiadam soundbar Sony ht_ct 780 i chciałbym podłączyć do niego dodatkowy głośnik najlepiej wysokotonowy.Czy jest to fizycznie możliwe.Moze ktoś zna sposób lub ewentualnie zna dobry taki głośnik pod bt. Ps.jesli pytanie w nieodpowiedniej sekcji to przepraszam,jestem tu nowy.
×
×
 • Utwórz nowe...