Skocz do zawartości

Sajdor22

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Jastrzębie-Zdrój

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziękuję Ci bardzo, na pewno to sprawdzę.
 2. Prosiłbym tylko o ostatnia odpowiedź, co polecalibyście jako najlepszy wzmacniacz do Heco AURORY 700?
 3. Myślę że znajdę czas. Aktualnie jestem na mazurach, ale do 2 tygodni wrócę i jestem jak najbardziej zainteresowany odsłuchem wzmacniaczy z HECO jak i czegoś zupełnie nowego. Jaki wzmacniacz byście polecali do Heco i czym heco 700 to głośniki dobrej klasy?
 4. Dokładnie wyglądało to następująco. Kupiłem Yamahe, bo brakowało mi współczesnych funkcji, spaliłem w głośnikach Monitor Audio wysokotonowe głośniki... 2 razy i postanowiłem kupić głośniki dostosowqne mocą do Yamahy. Poczytałem na forum, że najlepsze głośniki do Yamahy to HECO 700. Teraz wiem że może to najlepsza propozycja do Yamahy, ale yamaha to niekoniecznie najlepsza propozycja do Heco. Biorę pod uwagę modernizację starego, bądź zakup nowego. Patrząc na to trzeźwym okiem, zacząłbym od wypróbowania lepszego wzmacniacza do Heco i jeśli nie będzie większej różnicy, to wtedy zakup nowego zestawu. Jestem z Jastrzębia-Zdrój.
 5. Akurat ta złośliwość rozumiem, bo trochę to chaotyczne co pisze. Powodowane jest to moja frustracja, że wydałem koło 7 tys złotych na sprzęt rok temu, a nie spełnia moich oczekiwań. Zasugerowałem się pewna opinia i tak w tym tkwię. Biorę pod uwagę obie opcje, dla mnie najważniejsze jest aby sprzęt grał czysto i przyjemnie dla ucha. Niestety te odczucia to dla każdego subiektywna sprawa. Co do ceny wzmacniacza do kolumn HECO, nie chciałbym do niego kupować super wzmacniacza np. Za 15 tys skoro wiem, że wąskim gardłem będą kolumny. Myślę że wzmacniacz do Heco do kwoty 10 tys, a zestaw wzmacniacz z kolumnami 20-24 tys.
 6. A jaki wzmacniacz polecalibyście do heco AURORY 700? Ta yamaha 803d nie gra dla mnie zbyt rewelacyjnie i czy jest sens posiadania 2 wzmacniaczy do jednych głośników?
 7. Aktualnie zrodlem jest cd marantz 6006.
 8. Trochę może źle to napisałem. Mieszkanie całe ma 56 m2 salon ma około 18 m2.
 9. Pomieszczenie to salon w mieszkaniu M4 56m2. Jednak do kilku lat napewno przeprowadzka na dom. Wtedy salon będzie odpowiednio większy. Uwielbiam, aby wysokie tony były czyste i czasem nawet dominowały nad reszta. Pierwszym moim sprzętem był marantz i monitory audio m6. Mam nieodparte wrażenie, że ten marantz a był to wzmacniacz który był tani, nie jakiś topowy model, grał dużo lepiej z tymi głośnikami HECO od tej Yamahy. Niestety żona kazała mi go sprzedać. Zależy mi bardzo na opcjach sieciowych. Jaki np. wzmacniacz polecalibyście do tych HECO 700? Czy dobry rozwiązaniem byłoby dokupienie 2 wzmacniacza tak aby płyty grały na jednym wzmacniaczu, a funkcje sieciowe uzyskiwać dzięki drugiemu?
 10. Około 30 cm. Nie jestem biegły w tematyce, po prostu lubię posłuchać dobrej muzyki na dobrze dopasowanym sprzęcie. Jaka powinna być minimalna odległość głośników od ściany w przypadku bass reflexu?
 11. Witam. Potrzebuję waszej pomocy w znalezieniu dobrego sprzętu do 20 tys. Najlepiej używane głośniki jak i wzmacniacz. Aktualnie posiadam zakupione rok temu HECO AURORY 700 oraz AMPLITUNER STEREOFONICZNY YAMAHA 803d. Muzyka, której najczęściej słucham to Led Zeppelin, Lao Che oraz nowości ze spotify. Proszę o pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...