Skocz do zawartości

Cornelia

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Cornelia

 1. Może tak, może nie. Wiem, sprzęt swój wiek ma, ale równie dobrze może być w lepszym stanie niż roczny katowany wzmacniacz. Możecie temat już zamknąć, bo i tak pomocy, porady, żadnej nie otrzymałam. Pozdrawiam.
 2. Dziękuję bardzo za odpowiedź.. Właśnie się rozglądam za PMA 860 w przyzwoitym stawie.
 3. Mam Hts900 Czytałam że Denon gra ładnie, ciepło. Ktoś, komuś polecał Pma 720 Ae i Pma 860. Który zagra ładniej, przyjemniej wysokimi tonami?
 4. Tak , budżet około 400 zł. Pokój 20 m/kw. Kolumny mam jakieś M-audio , które chce sprzedać i kupić kolumny podstawkowe. Jeśli chodzi o wzmacniacz to zdaje sobie sprawę że w tej kwocie szaleństwa nie ma, po prostu podobają mi się takie "starocie". Muzykę odtwarzam na Cd Pioneer Pd 7700. Czytałam że pierwsze kupuje się kolumny , później wzmacniacz, ale kupując kolumny teraz myślę że dźwięku sobie nie poprawię.
 5. Witam Wszystkich. Bardzo proszę Was o pomoc w wyborze wzmacniacza. Mam już dosyć słuchania muzyki na kinie domowym. Szukam w miarę dobrego i taniego wzmacniacza w starym stylu. Lubię dźwięk ciepły, ładne wysokie tony, bas taki miękki, nie jak z pudełka. Nie jestem wymagająca, lubię po prostu ładny czysty dźwięk. Muzyka, elektroniczna, trance. Bardzo podobają mi się te wzmacniacze. JVC A-S5 JVC A-X1 Pioneer SA 510 Pioneer SA 608. Pioneer SA 5300 Pioneer SA 6500. Widziałam jeszcze kilka ładnych Akai. Szukam, czytam ale za dużo wiadomości nie ma, a jak są to mam wrażenie że ktoś sztucznie reklamuje sprzęt Proszę doradźcie który ładnie zagra i sprawi najmniej problemów. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...