Skocz do zawartości

genNighty

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O genNighty

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Tak więc nowy projekt jest prawie zaakceptowany, obym nie zapeszył
 2. Przeprojektowałem trochę układ szafek, skróciłem dolną, żeby spokojnie dwie kolumny weszły, i na razie jest wstępna akceptacja pod tytułem "Nie jest źle" Za używkami będę mógł się porozglądać, jestem z Warszawy, więc jakiś komis pod ręką na pewno się znajdzie Od razu dodam, że pewnie w przyszłości, pierwszym zakupem byłby dodatkowo odtwarzacz CD, bo mamy sporo płyt i moglibyśmy to w końcu wykorzystać, a nie tylko polegać na serwisach steamingowych.
 3. Pertraktacje trwają (teraz też mam lepsze argumenty), więc kolumny są na tapecie
 4. Za ładne to wiem, że nie jest, ale taką zmianę ciężko by mi było przeforsować z narzeczoną - ciągle jej mało miejsca na przechowywanie Musiałbym spróbować inaczej rozplanować meble, żeby nie było krzyku, ale spróbuję coś przearanżować Używki jak najbardziej wchodzą w grę.
 5. Cześć, Jestem w trakcie przygotowań do remontu i pomyślałem, że warto w końcu będzie zainwestować w normalny sprzęt audio, a nie tylko polegać na pierdziawkach w TV czy soundbarze. Plus, będę mógł łatwo zrobić przygotowania pod odpowiednią infrastrukturę kablową. Tak jak w temacie, pokój razem z kuchnią ma 28m2, a rozkład taki jak na poniższych wizualizacjach. Do czego audio? Do tej pory przeważały seriale na Netflix i HBO, muzyki słuchałem rzadko, bo w komputerze miałem lepsze głośniki, ale po zorganizowaniu sprzętu, muzyka przeniosłaby się do salonu. Jaka muzyka? Rock i metal. Tak w 98% czasu. Sporadycznie PS4, gdy na horyzoncie pojawia się jakaś gra warta uwagi. Budżet, jako że remont, jest raczej skromy, bo chciałbym zamknąć się w 3k, ale i tak przesiadka z tego co mam (czyli nic :D) będzie dla mnie zauważalna. Nie mam problemu z używkami. Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)
×
×
 • Utwórz nowe...