Skocz do zawartości

Cebula

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Cebula

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Murów

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oj przepraszam nie widziałem, już patrzę
 2. Dziękuję wszystkim za pomocne opinie, za radą @Q21 zdecydowałem się na Heco Aurora 700 + Yamaha AS701, pozostało tylko zamówić całość😊. Z chęcią bym przyjechał na odsłuch lecz niestety nie mam takiej możliwości.
 3. No w sumie to tak przy tym biurku lecz przestawić to nie problem 🙂
 4. Najczęściej będzie to na fotelu przy biurku. Może Heco Aurora 700 + jakaś yamaha ? Co myślicie o takim setupie ?
 5. Dziękuję za skorygowanie, faktycznie masz rację iż zestaw stereo będzie tu trafnym wyborem. Raczej nie będę potrzebował funkcjonalności amplitunera, wzmacniacz w takim wypadku w zupełności mi wystarczy. Jeżeli chodzi o muzykę słucham klasyki rocka i starego Hip-hopu, cenię sobie również głęboki bass dlatego pierwotnie chciałem koniecznie system wysposażony w subwoofer.
 6. Zatem, owy zestaw będzie służył do słuchania muzyki 50% / Gry 25% / Filmy 25% tak mniej więcej. Kolumny będą się znajdować w miejscu czerwonych kresek na planie, wszystko będzie podpięte pod PC. Źródłem sygnału będzie karta dźwiękowa SoundblasterX AE-5 podpięta do amplitunera przewodem optycznym. Małe i duże kolumny również wchodzą w grę aczkolwiek zależy mi na jakości dźwięku.
 7. Witam, Chciałbym dokonać zakupu kina domowego do pokoju 20m2, mam do wydania ok 6000zl na cały zestaw razem z amplitunerem. Myślałem nad zestawem Onkyo 9800, co o nim sądzicie ? Jakieś inne propozycje ? Może coś tańszego ?
×
×
 • Utwórz nowe...