Skocz do zawartości

Adamwroc

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Adamwroc

  1. Stację mam w pracy, w najgorszym wypadku pomaszeruję z płytką. Muszę pooglądać filmiki, pozostaje kwestia chemii do czyszczenia i czym po myciu się zabezpiecza. Dziękuję za pomoc. Myślę że po Świętach będzie trzeba podjąć decyzję czy walka samemu, a może komuś oddać w dobre ręce.
  2. Dziękuję za odzew nowemu. Czyli mam do czynienia z wyłącznikiem wlutowanym w płytkę. Będzie sporo nóżek, a jak się ma sprawa z wielkością otworów i pinów? Da się to w miarę odessać? Na początku myślałem że to prąd spoczynkowy, ale niestety mechanika. A jak ze stopniem skomplikowania samego switha?
  3. Dzień dobry drodzy forumowicze, dziś dołączyłem do waszej grupy i na wstępie chciałem się przywitać. Nabyłem niedawno Sansui AU-x711, gra wspaniale przepiękna barwa i przestrzeń, sami wiecie. Jednak po kilku dniach pojawił się kłopot. Sprzęt zaczął lekko nieczysto grać w prawym kanale. Na początku trudno było to ocenić minimalna nieczystość, jak by na muzykę nałożyć te same dzięki w postaci przesterowanej jednak daleko w tle. Po sprawdzeniu elementów którymi mogę pokręcić okazało się że przełącznik Power Amp Direct podczas przełączania lekko trzeszczy, a i potrafi zgubić prawy kanał. Choć co ciekawe po włączeniu bez przełączania można słuchać kilka godzin bez problemu a po czasie zaczyna się "prostokątny dodatek w tle". Proszę o poradę w jaki sposób można coś takiego naprawić? Jestem w stanie spokojnie zajrzeć do środka, jednak przed ingerencją lepiej poradzić się aby głupot nie narobić.
×
×
  • Utwórz nowe...