Skocz do zawartości

S.C.

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O S.C.

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziękuję wszystkim za dotychczasowe opinie i proponowaną pomoc „odsłuchową”. Temat został jeszcze raz przegadany, będziemy jednak szli w kierunku amplitunera AV a nie stereo. Pomimo, że tak jak pisałem wyżej będzie wykorzystywany szacunkowo 50% muza+radio / 50% kino to cały czas zależy nam, tzn. mi :) żeby ampli jak najbardziej „muzykalny”, na dobrych podzespołach audio (przynajmniej trochę zbliżony do parametrów standardowego stereo) Będę wdzięczny za 2-3 typ sprzętu do ewentualnego odsłuchu (+/-3000 zł) oraz sugestie kolumn (+/-3000 zł za same 2 fronty).
 2. Taka była moja pierwsza myśl i chyba do tego wrócę, może da się przekonać :) Przy opcji ampli ampli stereo + frony co być mi polecił?
 3. Teoretyczne, chciałbym mieć punkt wyjścia żeby coś sensownego wybrać, nie znam się na sprzęcie, odsłuchałem tylko jeden zestaw stereo denon (2.0) z kolumnami monitor audio 200
 4. nie napisałem tego wcześniej ale X2600H jest jedną z opcji, którą brałem pod uwagę
 5. Witam na forum, potrzebuje pomocy w wyborze sprzętu: wzmacniacz av + 5.0/5.1 , poczytałem fora i wiem, że nic nie wiem Co będzie grane? 50% muzyka rock/pop/poważna (ja) 50% filmy (żona) więc ma być kompromisowo, wzmacniacz do 3000 zł, zestaw kolumn do 4000 (na razie bez sub), Salon 30 m.kw. dobrze "wygłuszony". Będę wdzięczny za sugestie.
×
×
 • Utwórz nowe...