Skocz do zawartości

Daniel Kaczmarczyk

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Daniel Kaczmarczyk

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Toruń

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Z co myślicie o głosnikach Dali Zensor 7 ? Tak przeglądam ceny - i z Aurora 1000 , RX 6, center, sub i 2x tylne to z ceną ciażko będzie się zmieścić. Nie ukrywam też, że będzie walka o wygląd z małżonką - lepiej jakby te przednie miałby boki jednolicie czarne
 2. Dzień dobry W moim poprzednim poście pytałem się Was o poradę w sprawie zestawu z Soundbarem Wybrałem wstępnie Sonos ARC + sub + 2x ONE L Namawialiście mnie na normalne kino domowe i walcze 😉 Czy możecie coś pomóc dobrać ale z założeniami : - budżet do 9 000zł - fronty tradycyjne - tyły podwieszane , wifi ( brak możliwości doprowadzenia sygnałów ) , białe ! - fajnie jak by można było dołączać satelity za zasadnie multiroom ( coś jak ma Yamaha czy sonos ) Pomieszczenie ok 50m2 - salon otwarty z jednej strony na kuchnie i korytarz. Sufit nieregularny . Z góry dziękuję !
 3. A jak z Sonos ARC + SUB + 2x One SL ? Widziałem macie w ofercie .
 4. Niestety z racji ograniczenia nie mogę pozwolić sobie na kolumny z przodu .
 5. Dzień dobry Chciałbym zainwestować z kino domowe. Jednak nie chcą , żeby to było klasyczne kino domowe , a zestaw składający się z : soundbara, subbowera , 2 małych głośników tylnych łaczonych po wifi i 2 głośniki wi-fi do kuchni i sypialni ( zarządzane z telefonu , ewentualnie opcja żeby w razie potrzeby połączyć ją w głównym zestawem ( ma tak Yamaha - ale nie jest to konieczna opcja. ) Pomieszczenie ok 50m2 - salon otwarty z jednej strony na kuchnie i korytarz. Sufit nieregularny . Tylne głośniki do podwieszenia pod sufitem. Na razie wytypowałem : yamaha bar 400 + 4x musiccast 20 Soundbar POLK AUDIO MagniFi MAX SR Chciałbym w całości - soundbar, subbower , 2 głośniki + 2 głośniki zamknąć się w cenie do 8 000zł . Co polecacie ? Założenie , że 80% to TV , reszta Youtube , spotify Z góry dziękuję !
×
×
 • Utwórz nowe...