Skocz do zawartości

robcyw

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jednak mam dodatkowy problem; proszę o pomoc w konfiguracji ale z np. białymi kolumnami ( chodzi o dopasowanie kolumn do koloru szarego komody ); budżet mogę założyć nawet wyższy powiedzmy do 4300 -4500 zł co tutaj mamy do odsłuchania; w takiej sytuacji zastanawiam się nad Yamaha R-N602; wyczytałem na forum żeby nie schodzić poniżej tej elektroniki; jak to się ma do wcześniej rozważanego R-N303D; warto dokładać ?
 2. takie zestawy przekraczają budżet; okazuje się że w okolicach 3000 zł nie ma za bardzo wyboru jeżeli chodzi o nowy sprzęt; Yamaha MCR-N670D tutaj chyba ma bardzo silną pozycję; rozważam jeszcze Yamaha R-N303D + Indiana Line Tesi i aż boję się słuchać czegoś innego bo już zbliżam się do 4000 zł.
 3. Bardziej przymierzałem się do R-N303D i do tego kolumny podłogowe Indiana line 550X i takie zestawy są sprzedawane także chyba zgadza się tutaj impedencja.
 4. No właśnie miałem wrażenie że Yamaha PianoCraft MCR-N670D z własnymi głośnikami gra wyraźniej niż Indiana 550 ; może się nie znam ale czy tak może być ? Czy może jednak te Indiany przy dłuższym słuchaniu mniej zmęczą ? Jakie jest wasze zdanie ?
 5. właśnie sprawdziłem te kolumny i nie wiem czy ja się nie za bardzo znam ale na te 30 min odsłuchu jakoś nie grały zbyt wyraźnie, wysokie tony były przygaszone ale to tylko moje odczucie; może też ważne że kolumny będą stały przy ścianie.
 6. dopytam jeszcze jakie ewentualnie inne kolumny; tzn. najlepiej podłogowe ale niewielkie; chodzi o to, że te podstawkowe nie ma gdzie postawić za bardzo i lepiej gdyby stały samodzielnie na podłodze ale bez standów.
 7. gdzieś można ten wzmacniacz sprawdzić ? porównać ? tak z opisu to bardzo ciężko się zdecydować.
 8. około 20 m taki pokój z aneksem ale będę miał blisko do głośników, jakieś 2,5 m podczas np. oglądania tv
 9. podepnę się pod temat; czy możesz podać zestawy w tej kwocie jakie masz namyśli; tak żeby było wi-fi radio inetrnetowe i wszystkie te funkcje co w R-N303D ?
×
×
 • Utwórz nowe...