Skocz do zawartości

Koloseum1980

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Co do A14 to słabo wypadł względem Arcama A29
 2. Finalnie wybrałem samego Rotela RA-1592. Sprzęt całkiem ok ale finalnie stwierdziłem z braku opcji na podłogowe kolumny że to za mocny sprzęt do obecnych podstawkowych kolumn Kef R3 więc obecnie trwają dalej poszukiwania...
 3. To co wybrałem po odsłuchu to Rotel RA-1572 + Bluesound Node 2i jak transport. Dziękuje wszystkim za dyskusję w tym temacie.
 4. Wiem co mam w domu i jak dla mnie Creek 100A gra najciszej z całej tej trójki i Arcam A29 wypada tutaj lepiej, Marantz PM8006 słychać że ma moc ale jest bardziej szorstki względem Arcam-a i Creek-a według mnie oczywiście. Źródło odtwarzane z CXNv2 w Creek-u połączone poprzez wyjścia zbalansowane XLR w pozostałych przez RCA. Była też moduł dac Creek-a, Malina, Arcam irDac2 i MA NA6006 i odczucia są dla mnie cały czas identyczne. Dodatkowo bardzo słabo zarządza się w Creek sekcją głośnikową bo trzeba wejść w menu i w Harmony często jest to problemem aby poprawnie ustawiła się odpowiednia sekcja głośnikowa. Creek-a i Arcam mam na miejscu Marantza miałem na odsłuchu nie wiem tylko jak gra Rotel A14 Rozważam też Rotel RA 1572
 5. W Creek-u brakuje mi nieco mocy i ciężko zmienia się sekcje głośnikową, ogólnie gra dobrze. Mam też Arcam-a A29 gra super tylko ma jedną sekcję głośnikową a potrzebuję mieć 2. Marantz-a PM8006 testowałem duża moc fajnie gra. Czytałem dobre opinie na temat Rotel A14 dodatkowo ma sekcję cyfrową która ogarnie wszystko co mam do podłączenia. Dlatego zastanawiam się bardziej nad Rotel-em A14. Jak sprawuje się w tym Rotel-u zdalne sterowanie (aplikacja) oraz działanie wbudowanego DAC-a? Ja najwięcej słucham Rocka później Soul, Pop, Dance, Hip-Hop oraz Reggae i przy Kef R300 chcę pozostać.
 6. Zastanawiam się na zmianą obecnego wzmacniacza Creek A100 na Rotel A14 lub Marantz PM8006. Który lepiej będzie zgrywał się z KEF R300?
×
×
 • Utwórz nowe...