Skocz do zawartości

dobre zakupy

Uczestnik
  • Zawartość

    6
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez dobre zakupy

  1. Tak, teraz już wszystko wiem Niezły swieżak ze mnie Pozdrawiam!
  2. Panowie, dziękuję za wszelkie info. Sprzęt póki co gra bez zakłóceń więc mam nadzieję że nic się nie stało. Moje głośniki to B&W 606 s2. Myślę że wszystko jest ok. Dziś cały dzień słuchałem muzyki i nie odnotowałem niczego niepokojącego. Rozumiem że 0 w aplikacji to nie jest całkowita moc głośności? Aplikacja pozwala jedynie do tej wartości?
  3. Szanowni koledzy, mam takie pytanie: w instrukcji obsługi znalazłem opcje Max Volume setup gdzie maksymalną głośność określona jest na +16.00 dB. Z czystej ciekawości chciałbym Was zapytać jak znaleźć taki poziom jeżeli podziałka w musiccast kończy się na wartości 0? Nie mam zamiaru zgłaśnianiać sprzętu do takich poziomów - chociaż ostatnio przez nieuwagę zgłośniłem muzykę (chciałem podglosnić rozmowę tel a w ukrytym okienku podglasnialem stereo) do poziomu 0. Nie odnotowałem na szczęście awarii sprzętu. Jednak ciekawy jestem dlaczego na podziełce musiccast mam maksymalnie 0 a w max volume setup jest +16.00 dB?
  4. Szanowni koledzy, mam takie pytanie: w instrukcji obsługi w.w sprzętu znalazłem opcje Max Volume setup gdzie maksymalną głośność określona jest na +16.00 dB. Z czystej ciekawości chciałbym Was zapytać jak znaleźć taki poziom jeżeli podziałka w musiccast kończy się na wartości 0? Nie mam zamiaru zgłaśnianiać sprzętu do takich poziomów - chociaż ostatnio przez nieuwagę zgłośniłem muzykę (chciałem podgłśnić rozmowę tel a w ukrytym okienku podgłaśniałem stereo - co usłyszałem dopiero po przełączeniu okien) do poziomu 0. Nie odnotowałem na szczęście awarii sprzętu. Jednak ciekawy jestem dlaczego na podziełce musiccast mam maksymalnie 0 a w max volume setup jest +16.00 dB?
×
×
  • Utwórz nowe...