Skocz do zawartości

Luk2015

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Luk2015

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Brno

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @S4Home dziękuję. W sumie mam miejsce na duże kolumny podłogowe - czy jest sens, aby zamiast monitorów użyć podłogówek? Co byś poradził? Jak mogę od was dostać ofertę? Dziękuję,
 2. OK, a w przypadku podniesienia budżetu na 4000, może 5000 zł, coś ciekawszego do mojego pomieszczenia (schemat powyżej), moglibyście proszę zaproponować? I czy faktycznie jest sens wyższej inwestycji do mojego słuchania. Dziękuję,
 3. @S4Homedziękuję. Czy ewentualnie przy założenu, że podniose budżet do 4000, może 5000 zł, mógłbym zaproponwać rozwiązanie, które sprawdzi się lepiej? Wymaganiem jest Radio DAAB+, odtwarzacz CD, radio internetowe, BT i wyjście optyczne do podłączenia TV. Czy w waszym sklepie jest możliwość wysyłki do Czech? Dołączam orientacyjny plan.
 4. Czy ta różnica z nota 260x jest aż tak zauważalna? I w sumie znalazłem z 260 bez literki x - czy to te same kolumny?
 5. Wiesz, nie wiem, czy będę czuł potrzebę zmiany i raczej nie mam tak wybitnego słuchu, aby dostrzegać drobne niuanse. W każdym razie, w przypadku Yamahy N670d - jeśli kiedyś bym się zdecydował na kolumny np. Polk Audio s55e, to ten zestaw sobie z nimi poradzi? I czy byłby sens kupowania twoich kolumn do słuchania po cichu (nie wiem, czy to prawda, ale gdzieś czytałem, że aby stojące kolumny wynikły, to muszą być nastawione na większą głośność). Pozdrawiam.
 6. Dzięki. Jeszcze zapytam - czy rozsądniejszym rozwiązaniem byłoby kupno gorszej aparatury np. Yamaha N470D i do tego lepsze głośniki czy lepiej zostać przy lepszej bazie i standardowch głośnikach? I czy może do mojego słuchania opłaca się dopłacić do 670D czy wystarczy np. Yamaha 570D?
 7. Dziękuję. Cały zestaw będzie stał razem. Kolumny z Yamahy są aż tak przeciętne? Ewentualnie z jakimi kolumnami byś Yamahe polecił?
 8. Koledzy, chce wybrać audio do salonu na spokojne słuchanie muzyki, radia i może podłączenie do tv. Muzyki słucham po cichu, żadne europy wygłupy. Salon ma szerokość 6m i długość około 8 metrów ale kanapa stoi po środku (3m od tv). Dużo czasu spędzam na dywanie przy zabawie z dzieckiem, także będą blisko sprzętu. Budżet ok 3k PLN. Wstępnie wytypowałem 2 sprzęty z tematu - co o tym sądzicie? Nie żyje w Polsce i aktualnie że względu na restrykcje, nie mam możliwości odsłuchu w sklepie. Dziękuję.
×
×
 • Utwórz nowe...