Skocz do zawartości

andyet

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O andyet

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. A czy jest możliwa sytuacja, że sąsiad z góry słyszy praktycznie każde moje słowo, rozmowy, a w drugą stronę jest znacznie "lepiej", ja ich aż tak bardzo nie słyszę.
 2. Tak, na pewno nie jest to drewniany, u mnie w domu kładziona była instalacja elektryczna i w przedpokoju jest w podłodze, była na początku warstwa betonu i potem papa, dalej się nie przebijaliśmy, wykute tyle, co na peszel, który miał średnicę CHYBA 32mm, więc 4-5cm było wykuwane jak nie więcej.
 3. Niestety nie wiem, nie udało mi się uzyskać takiej informacji, jedyne co mogę powiedzieć to to, że jest 'miękki' jak wierciłem dziury na żyrandole to wchodziło jak w masło. Budynek jest z cegły, większość dziurawka, ale jeśli chodzi o odgłosy z boku to też słychać, ale jest znacznie lepiej niż przy stropach.
 4. Witam, Mieszkam w bloku z 1962 roku i mam duży problem z izolacją akustyczną stropu, słyszę każde słowo sąsiadów mieszkających nade mną i oni moje. Chodzi mi wyłącznie o hałas powietrzy, pozatykałem przejścia w stropie na rury CO, ale nic to nie dało, w łazience i kuchni jest wentylacja, wiec to rozumiem, ale w pokojach już nie do końca. Słychać dosłownie ciche rozmowy, dźwięk dzwonka telefonu itd. itp.. Jak można chociaż trochę poprawić akustykę? Podwieszane sufity odpadają ponieważ mieszkanie jest niskie i obniżenie go o 15cm to dużo, jakieś kasetony akustyczne, maty?
×
×
 • Utwórz nowe...