Skocz do zawartości

Tadeusz Borkowski

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Tadeusz Borkowski

 1. Ja polecam gramofon od thorensa TD202, który chyba teraz jest na jakiejś niedużej promocji w TH, a co do twojej yamahy, mówisz, że to podstawowy sprzęt itp, jak moim zdaniem i tak powinien dać radę
 2. Najgorzej, jak jest niby generacja do przodu, a komponenty w większości takie same jak sprzed lat. Jeżeli są dobre, co czasem też się zdarza, to nie ma problemu imo, bo sprzęt tanieje w produkcji i tym samym tanieje dla użytkownika. Ja bym chciał najlepiej odsłuchać, ale nie zawsze jest taka opcja. Jeżeli jesteś w pobliżu jakiegoś sklepu top hifi @dirtmond zimmermann, to zapytaj obsługę o test przed wyborem, często jest tam taka możliwość, bo nie handlują popsutym sprzętem za jakieś marne grosze tylko są profesjonalistami co znają potrzeby klienta.
 3. Też bym nie umiał wybrać, niby rozsądek nakazuje generacje do przodu, ale jakie są to różnice? Czy znacząco to wpływa na wybór, skoro ceną różnią się no powiedzmy że niewiele (zależy dla kogo). Dobrze mieć twoją opinię, może kiedyś się zasugeruje
 4. Hmm, a co myślicie o kolumnach indiana line dajmy na to tesi 561 albo 661, jaka jest różnica między nimi? Z tego co słyszałem to ta firma jest takim standardem/klasykiem, wręcz takimi kolumnami referencyjnymi.
 5. Wyglądają na dobrą okazję, bo z tego co widziałem to takie kolumny zazwyczaj koło 2500-3k. Ludzie mówią, że dobre, mimo że najnowszy model to nie jest to ma ciepłe brzmienie, ale to już nie moja opinia, ja tylko się ustosunkowałem do ceny ;)
×
×
 • Utwórz nowe...