Skocz do zawartości

mmaratonczyk

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez mmaratonczyk

  1. Właśnie w tym narożniku głównie siedzimy i kolumną nr 1 można spokojnie manewrować , drugą już niewiele. Cenie sobie bardzo Wasze rady gdyż jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o sprawy sprzętowe. Zdaje sobie również sprawę z kiepskiego rozplanowania salonu pod względem słuchania muzyki, ale kiedyś liczyły się też inne względy. Obecne kolumny zaczęły mi już szwankować dlatego chciałbym wymienić je na coś porządniejszego.
  2. Trochę słabo, że nie idzie nic tu zrobić. Sofy i TV raczej nie zmienię bo musiałbym zrobić generalny remont w salonie. Do Pabianic mam 70 km więc można podjechać, ale jak mówicie że nie ma sobie co tu zawracać głowy więc nie mam po co jechać. No szkoda😞
  3. Witam. Ponieważ jest kompletnym laikiem w tym temacie to chciałbym uzyskać jakieś wskazówki, które by naprowadziły mnie na zakup nowego sprzętu. Po 30 latach użytkowania chciałbym wymienić moje kolumny Tonsil i wzmacniacz Technicsa, który w latach szkolnych był moim marzeniem. Ale do konkretów - mój budżet to 5 tys. kolumny podłogowe i 5 tys. wzmacniacz. Zakup chciałbym podzielić na raty tzn. najpierw kolumny a za jakiś czas wzmacniacz. Pytanie tylko czy kolumny nowej generacji będą grały na moim Technicsie? Sprzęt chciałbym kupić nowy. Jeżeli chodzi o muzykę to słucham różną, ale głównie pop, alternatywa, soul, rock. Głównym źródłem muzyki jest iPhone, sporadycznie płyty cd (odtwarzacz Technicsa) oraz z TV, dekoder cyfry plus.. Sprzęt chcę kupić żeby służył mi kolejne 30 lat . Mam bardzo nieustawny salon co pokazuje załączony obrazek. Sufit nad salonem jest dodatkowo otwarty i idzie po skosie, w maksymalnym punkcie nad sofą ma 4,5 metra. Kuchnia ma sufit niski tzn 2,9 ale jest otwarta na salon. Mieszkam w centrum Polski, 70 km od Łodzi. Proszę o jakieś porady bo czytając forum naprawdę nie pojmuję wielu pojęć i nazw. Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...