Skocz do zawartości

TED

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez TED

 1. 20 m2, zamówione Audio Monitor Audio 200 i jednak nad 304
 2. Ostatni właściciel zmienił do na wyższą półkę i leżał sobie w pudełku. Przez niego serwisowany nie był. Myślisz ze wato oddać do jakiegoś serwisu na podstawowy przegląd?
 3. Wczoraj kupiłem Nad 304, a dzisiaj zamówiłem u Was Monitor Audio Monitor 200. Myślisz że się zgrają? Twoje propozycje będę miał na uwadze, w razie czego będę szukał
 4. Panowie plany się jednak trochę zmieniły i NAD 3240pe jednak nie będzie. Do Monitor Audio 200 będzie lepiej pasował NAD 304 czy Pionner A30? A może jeszcze coś niego używanego do 1000 zł?
 5. Panowie, wzmacniacz jakim dysponuje to NAD 3240PE. I pytanie co najbardziej się z nim zgra z tych kolumn. Albo czym one się charakteryzują jeśli chodzi i brzmienie:) Budżet na kolumny 1500 zł. Pomieszczenie to salon z aneksem 20 m2. Jeśli chodzi o to czego oczekuje to ciężko powiedzieć, na pewno poprawy jakości (obecnie muzyka odtwarzana jest z TV). Głównie rap, metal operowy, muzyka elektroniczna. Możliwe że będzie wykorzystywany zestaw do Netflixa i w przyszłości rozbudowany do 5.1, ale ro odległe plany.
 6. No właśnie nie chce być i pytam, bo może ktoś miał któreś z nich, albo jeszcze lepiej miał okazje słuchać np. wszystkich.
 7. Cześć, jak przy porównaniu wypadają kolumny Monitor Audio Monitor 200 vs Polk Audio T50 vs Pylon Audio Pearl 25? Zastanawiam się nad zakupem i na chwile obecną rozsądne wydają się te trzy pozycje.
 8. Jak w temacie, kupię przedni panel w bardzo dobrym stanie do NAD 3240PE
 9. Cześć, zakupiłem NAD 3240PE i poszukuje do niego nowych kolumn do 1500 zł. Co myślicie o Polk Audio T50 lub Monitor Audio Monitor 300? Zgrają się? Nie mam możliwości odsłuchu, a ma to być pierwszy zestaw. Zakres muzyki będzie bardzo szeroki od rapu, przez muzykę elektroniczna, przez Nightwish/Rammstein, aż po muzykę elektroniczną. Liczę na Waszą pomoc:)
×
×
 • Utwórz nowe...