Skocz do zawartości

CooLBaRT

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wiry

Ostatnio na profilu byli

199 wyświetleń profilu
 1. Już mam Pearl 25 więc zmiana kolumn odpada już, żonie muszę dozować zakupy
 2. Chyba pójdę jednak w stereo, nie wiem czy nie powinienem poszukać czegoś "lżejszego" niż Denon DRA-800H (w sumie to lubię Yamaszki)
 3. Dzięki za odp. @Q21, dziś przyjechały Pearle 25, miałem je kupić u Was, nawet pisaliśmy na FB w temacie, ale nie było ich na stanie niestety. Pohandlowałem z @LBX Systemy Audio Technicznie podłączyłem na razie do wspomnianego amplitunera Yamahy i w trybie stereo zaskakująco nieźle sobie radzi ten zestaw. Rozkminiam tylko ustawienie posiadanego suba Magnat Monitor Sub 300a, tzn jest podłączony, ale nie wiem czy go nie odłączę bo Pearle całkiem wystarczająco radzą sobie z basem, a może się mylę? Ze spraw pozostałych to miałem szalony problem z wkręceniem dwóch nóżek dołączonych do zestawu, 6 weszło idealnie a dwie z oporem i to sporym, gwint wyglądał na dobry, ale jak się "popieści to się wszystko zmieści". Po nowym roku będę rozkminiał czy iść w KD czy zostać przy stereo i jaki wzmacniacz wybrać. Tymczasem dzięki za pomoc.
 4. aVe! Taką nie jedną rozkminkę mam w wyborze relatywnie budżetowego sprzętu, ale żem lajkonik w dźwiękowych technikaliach to pytam Was. W sumie to nie wiem czy w dziale KD czy Stereo powinienem wrzucić ten post? Posiadam aktualnie dwa możliwe sprzęty do podłączenia kolumn. Yamaha Pianocraft E810 (aktualnie zestawiony z monitorami Yamahy) oraz starusieńki amplituner Yamaha RX-V430RDS. Co chcę uzyskać. Pierwszy cel to sensowne stereo. Rozkminiam zakup kolumn i podłączenie ich do któregoś z posiadanych sprzętów. Pierwotnie napaliłem się i podjarałem Teufel Ultima 40, ale ten pomysł upadł po analizie Waszych wpisów i ogólnie w Internecie. Kolejne moje rozważania skupiają się na 4 modelach (kolejność losowa): Polk Audio Monitor XT60 Fyne Audio F302 Heco Victa Prime 702 Pylon Audio Pearl 25 Co chcę uzyskać, aktualnie jak najlepsze stereo w budżecie do 2000 zł (kolumny za parę), a docelowo rozbudowa do KD 5.1 czy więcej (7.1) Najbardziej pasują mi Heco, ale i Polk są całkiem fajne i łatwo można rozbudować kupując kolejne modele z serii idąc w kierunku KD, Przy Heco chyba nie ma takiej "łatwej" możliwości z oferty Heco? Fyne trochę mnie "przerażają" dwoma głośnikami na kolumnę, a marka Pylon w sumie nic mi nie mówi. Docelowo rozważam zmianę amplitunera na Denona X1600H bądź jakiś model podobny, ale ze stajni Yamahy. Kolumny Polk mają zdaje się jakiś certyfikat Dolby Atmos i to jest chyba plus? Heco zaś wydają się lepsze do Stereo. Co możecie mi poradzić w tej chwili, przy posiadanym sprzęcie, dodam jeszcze że mam subwoofer Magnat Monitor Sub 300A. Pomieszczenie w którym ma całość grać ma około 42m2, z jednej strony otwarta kuchnia we wnęce i obok otwarty korytarz do pozostałej części domu. Czy E810 lub V430RD uciągną któryś komplet z przykładowych kolumn, które wymieniłem?
×
×
 • Utwórz nowe...