Skocz do zawartości

Polo

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czytałem już instrukcję kilka razy i nie znalazłem odpowiedzi. Spróbowałem na ProLogic, ale też nie działa. Właśnie tak też podłączałem i nie działa. A Sub Pre OUT to to samo co Sub Line OUT?
 2. Dzięki za odpowiedzi, właśnie Panowie mam taki kabel typu Y, taki jak na zdjęciu poniżej: Mam też drugi, zwykły, pojedynczy RCA, taki: Podłączałem już tymi dwoma kablami, tak jak mówicie, w amplitunerze pod "sub line out", a w subwooferze pod "low level input" i na różne inne sposoby już próbowałem i ciągle subwoofer nie działa. Nie wiem gdzie jest problem, czy coś z amplitunerem jest nie tak? Czy co może być tego powodem?
 3. Witam, posiadam amplituner Ferguson AV-660 oraz subwoofer aktywny Auna Linie-300-SW-WH. Aktualnie mam je ze sobą podłączone za pomocą zwykłych przewodów głośnikowych i wszystko działa poprawnie. Mam pytanie czy jest możliwość podłączenia tego subwoofera i amplitunera za pomocą jednego kabla, np. RCA? Jeśli tak to jak to powinno być podłączone aby działało? W amplitunerze posiadam wejścia takie jak na obrazku poniżej: Natomiast subwoofer ma takie: Próbowałem podłączać to jednym kablem, ale subwoofer wtedy nie działał. Zastanawiam się czy jest w ogóle taka możliwość, czy jednak nie, bo nie jestem pewien i nie daje mi to spokoju? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
×
×
 • Utwórz nowe...