Skocz do zawartości

Robin

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0

O Robin

  • Ranga
    Debiutant
  1. Z początku planuje 2 kolumny, a w przyszłości zamierzam grać na 4 kolumnach jednocześnie i subwoofer, wszystko będzie grało w jednym pokoju ok 20m, ale czasem będzie trzeba napędzić imprezę w pomieszczeniu ok 40m. Wolałbym dedykowane wyjście na suba, fakt że zamierzam grać na 2 parach kolumn jednocześnie wyklucza podłączenie suba pod zestaw kolumn B. Jeśli się mylę poprawcie.
  2. RoRo tak zgadza się czytałem ten temat jednak tam jest wyraźnie napisane ze kolega chce zestaw amplituner + kolumny do 2000PLN ja natomiast chce kupić samą elektronikę do 1700 kolumny będę wybierał później podczas odsłuchy tych sprzętów jednak muszę wiedzieć które mają dobre opinie, i czego warto posłuchać, jak narazię skłaniam się ku yamaszce, może jednak warto poszukać coś z używek... np. http://allegro.pl/item1042838566_yamaha_cr...er_vintage.html
  3. Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum, Zamierzam kupić pierwszy sprzęt audio z prawdziwego zdarzenia do tej pory mam SONY RXD-10AV. Pomieszczenie ma ok 20m2, źródłem odtwarzania będzie komputer (50%), DVD (20%), radio i TV (30%), Głownie słucham muzyki (80%), filmy (20%). Rodzaj muzyki to głównie Rock, metal, pop, oraz dynamiczna muzyka z gier i filmów. Na razie planuje sprzęt i 2 kolumny, w przyszłości plan rozbudowy o 2 kolumny i subwoofer. Zastanawiam się nad: -Yamaha RX797 -Denon DRA 500AE -HK 3490 Jeżeli jednak polecacie osobno wzmacniacz i tuner to musi to być max do 1700PLN za zestaw. Może to być sprzęt używany.
×