Skocz do zawartości

MayEr

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Częstochowa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MayEr

  Denon 1700

  Brak takiej możliwości bo kończy się tam, gdzie zaczynawejście do pokoju. Jak wyżej. Skrzynki. Tylnych głośników nie cofnę bo są na tylnej ścianie pokoju i blisko sofy niestety. Przy aktualnej konfiguracji montaż tych zaznaczonych na zielono dodatkowych głośników efektowych wysoko na belce sufitowej - ma sens?
 2. MayEr

  Denon 1700

  No u mnie szerokie raczej pomieszczenie, masz na rysunku, a chcę je wysoko podczepić, nawet na suficie po bokach.
 3. MayEr

  Denon 1700

  Sytuacja aktualna wygląda tak: Czerwonym istniejące głośniki Zielonym planowane miejsce instalacji Natomiast będą to te wyjścia i pytanie do Was czy dobrze rozkminiam i ew jakie kupić te dodatkowe do sorround?
 4. MayEr

  Denon 1700

  Już ustaliłem, że to nazwa stosowana przez zewnętrzne firmy, a jest to p prostu AVR X
 5. MayEr

  Denon 1700

  Poprzeglądam, bo faktycznie spoko się wydają. Ktoś jest w stanie wyjaśnić różnicę w tych ampli : AVR-X1700H ----- HTS X 1700 Nie ma info na stronie Denona
 6. MayEr

  Denon 1700

  Kompletne, ponieważ leci mi belka na suficie i pięknie je tam zamontuję.
 7. MayEr

  Denon 1700

  Kompletne, ponieważ leci mi belka na suficie i pięknie je tam zamontuję.
 8. MayEr

  Denon 1700

  Dziękuję za porady, zakupiony ten zestaw (wiem, wziąłem w komplecie) https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-denon-avr-x1700h-wilson-movix-5-0-czarny Teraz jeszcze dwa pytanka skierowane do znawców tematu i dobrych ludzi w jednym: 1 czy jak podłączę tymczasowo subwoofer ze starego zestawu o impedancji 3 omy będzie problem? 2 jakie dokupić 2 głośniki celem ustawienia systemu 7,1 chcę je zamontować na suficie.
 9. MayEr

  Denon 1700

  Nie, właśnie kupuję przeważnie nowe rzeczy. A z kompletów coś wartego uwagi?
 10. MayEr

  Denon 1700

  Nie, no nie zamierzam kupować głośników, gdzie jeden kosztuje 3,9K myślę raczej o komplecie za powiedzmy 2,5 K. Nie chcę mega profesjonalnego sprzętu.
 11. MayEr

  Denon 1700

  17x12cm, głębokość ok 9cm. Tak, tak.
 12. MayEr

  Denon 1700

  Wrzucę rysunek poglądowy, to jest część pokoju (poddasza) po stronie lewej: kanapa, stolik, przed nim szafka z tv. Po prawej jest stół i dalej tzw bar, lada i niewielka kuchnia. Ten obszar z tv to ok 3,5 x 4 metry jest. Czy subwoofer to zależy, jak mi doradzicie.
 13. Witam serdecznie, mam pytanie jakie głośniki polecacie do tego amplitunera w systemie 7,1. https://audioplaza.pl/products/34222-denon-avr-x1700h-amplituner-kina-domowego-salon-poznan Te dołączane do zestawòw mi nie pasują bo tylne są wysokie, a mam wnęki w tylnej ścianie na małe. Co będziecfajnie grało w niezawysokim budżecie? Pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...