Skocz do zawartości

piitr

Uczestnik
  • Zawartość

    9
  • Dołączył

  • Ostatnio

Informacje osobiste

  • Lokalizacja
    Plock

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Myślę że nie ma co słuchać cudzych opinii Ostatnio sąsiad kupił 800, po podłączeniu z kolumnami mission m74i zero basu i trochę środka, sama góra. Polował na Kef q750, upolował q950 i gra moim zdaniem świetnie. Dodam tylko, że na moim Quadzie m74i grały liniowo, niczego nie brakowało. Podsumowując na całość składa się wszystko od źródła po przedwzmacniacz, końcówkę (często zintegrowane), kable, głośniki i ..... akustyka pomieszczenia. Słuchać, słuchać, słuchać. Każdego mózg przetwarza dźwięk inaczej.
  2. Masz rację kolego, poproś 3 znajomych aby opowiedzieli Ci film, którego nie ogladaleś. Każdy opowie to w inny sposób, a czasem coś przeinaczy. Podsumowując, nie tylko dynamika ale i inne odczucia są subiektywne. Każdy z nas ma "inne uszy" oraz mózg każdemu inaczej obrabia otrzymane i formacje. Słuchajcie siebie a nie innych.
  3. A do czego porównujesz omawianą 800?
  4. Wczoraj słuchałem Yamahy R-N800A + MA GOLD 200 + ATOLL ST200 (pokój odsłuchowy). Dla mnie bomba, w tej cenie bardzo uważam sprzęt jako bardzo uniwersalny. Oczywiście warunki były idealne i głośniki bomba, ale Yamaha daje radę. Piszę ten post ponieważ analizując wątek również stwierdzam, iż jest on czynem konkurencji. (treść oraz daty)
  5. Będę brylował po ogłoszeniach, nie dokonam zakupu beż odsłuchu😀
  6. To mrugniecie oczkiem nic mi nie mowi, proszę o doprecyzowanie. Co jest wyżej oceniane Audiolab czy Quad?
  7. Dziękuję, przemyślę również AP Tempo IV Tak naprawę myślę o GX (w sumie to też nie nowość), czy Rubicon 6 to nie półka niżej?
  8. Witam, Jakich Kolumn używacie w połączeniu z Quad Artera Solus Play. W grę wchodzą kolumny do 10K zł. (Używane). Celuje w: Monitor Audio GX200, Kef R900, Audiovector QR5, B&W CM 10 s2 Słucham muzyki klasycznej oraz Rock. Co doradzacie? Może jakiś inny wybór? Proszę o sugestie.
×
×
  • Utwórz nowe...