Skocz do zawartości

YYY.

Uczestnik
  • Zawartość

    10
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez YYY.

  1. Ja nie o tym, a raczej o ogólnych cechach urządzenia. I aplikacji (jeśli ktoś zna inne niż 4STREAM i WiiM HOME, to cały czas się polecam, bo oczywiście nie działa UNDOK, nie mówiąc już o HEOS, ale HEOS to nie ta liga produktów). A jeśli tnie - to na serwis. Tu się zgadzam w całej rozciągłości.
  2. Dlatego właśnie dobrze na takich mediach jak forum wymieniać się uwagami. Może i producent przeczyta. Nie wiem, czy brak wyłączania z aplikacji to niedopatrzenie. Moim zdaniem to raczej dowód na to, że można wszystko. Kurt Vonnegut pisał kiedyś o Wikingach, że nikt nie mógł uwierzyć, iż można być tak okrutnym i bezwzględnym. A potem było już za póżno . I taka jest chyba tajemnica z tym rzekomym "gapiostwem i lenistwem". No, chyba że ktoś wie wszystko z góry. To ja zazdraszczam, że tak powiem. Trzeba patrzeć producentowi na ręce i recenzować. Po fakcie, bo inaczej się nie da. Ja co prawda może nie doświadczam bezsenności z powodu braku tego wyłącznika. Tylko to jest zwyczajnie wstyd. NIe mnie, że niedopatrzyłem. Tylko producentowi powinno byc wstyd za takie pseudoosiągnięcie.
  3. A to forum nie jest po to, żeby nie wszyscy musieli znajdować to, czego nie ma w dokumentacji? Bo być mądralą i pouczać innych to ja też potrafię. Pozdrawiam Kolegę.
  4. Dzięki za sugestię. WiiM Home, jednak minimalnie lepszy od 4STREAM, ma opcję Sleep Timer. I to jedyne, co widzę w zakresie wyłączania. Czy może czegoś jednak nie widzę? Bo i to możliwe. Jeśli tak, to polecam się na podpowiedź.
  5. Mnie trochę o co innego chodzi w ramach całości funkcjonalności Tagi. Jedyną funkcją, której Taga nie obsługuje zdalnie, jest on/off. I zarazem jest to jedyna funkcja, którą obsługuje tylko "z łapy". W tym jest może i pewna logika, ale pokrętna. Wstawanie do wzmacniaczy to dość powszechna umiejętność . Tylko wstawać do staruszka (u mnie jest to audio-technica, 40 letnia), który jest wyłącznie obsługiwany ręcznie, to jednak inna bajka niż zrywać się tylko po to, by wyłączyć lub włączyć mikropudełeczko sterowane poza tym wyłącznie z apki, gdy gra ono z czymś nowocześniejszym. A jeszcze bardziej irytuje to przy wyłączaniu. Nie wiem, a nawet wątpię. Nie mówiąc już o tym, że włącznik Tagi nie jest, że tak łagodnie powiem, bardzo responsywny. Pewnie to wszystko ma związek z miniaturyzacją obudowy, podobnie jak brak USB, który mnie akurat nie przeszkadza, choć jakby on/off zdalne było, to rozmiary bardzo by nie wzrosły. Jest za to RJ-45, czyli jednak jakieś priorytety projektowe uwzględniano. Biorąc przy tym pod uwagę, że porównywane cenowo budżetowe puste pudła w stylu Hama DIT, jako źródła dźwięku rzadko chwalone, a w dodatku dość fatalnie projektowane pod względem frontu i funkcji (mój znajomy nazywa to Hong Kong school of design), da się obsługiwać tylko zdalnie albo tylko ręcznie, a ponadto ich aplikacja UNDOK jest znacznie lepiej zaprojektowana niż to badziewie, którym się obsługuje Tagę, jednak jest to jakaś niekonsekwencja.
  6. Gniazdko ROP-22 Zamela ma pobór nominalny 0,5 W w trybia czuwania. Tak na wszelki wypadek. A że Taga się sama podnosi, to już pisałem.
  7. Mam w domu kontroler Zamela ExtaLife, więc to jest od początku opcja. Taga sama się wzbudzi. Tu nie ma kłopotu i to mogę potwierdzić. Zapamietuje ostatni stan wyłącznika przed odcięciem napięcia. Tylko, że tak powiem, nieco dziwne jest, jeśli nie ma tej funkcji w aplikacji do sterowanego zdalnie z deficji urządzenia, które trzeba włączać i wyłączać "z łapy".
  8. To ja proszę o źródło. W linku oficjalnym niżej jest, że znacznie mniej w trybie wyłączonym, ale w aktywności już do 5W, więc jednak trochę schodzi ;). https://www.tagaharmony.com/pl/product/9106/twa-10b
  9. Dziękuję bardzo. To jest pewna podpowiedź. Chociaż trochę szkoda, bo to nie jest tylko opcja high end, ale i low end (patrz: Hama). Dziękuję. Trzeba wziać pod uwagę. I tak jeszcze potestuję. Choć chyba jednak zwrócę. Z pozdrowieniami. Dziękuję. Trzeba wziać pod uwagę. I tak jeszcze potestuję. Choć chyba jednak zwrócę. Z pozdrowieniami. Dziękuję. Trzeba wziać pod uwagę. I tak jeszcze potestuję. Choć chyba jednak zwrócę. Z pozdrowieniami.
  10. Czy ja dobrze się orientuję, że urządzenia nie daje się włączyć ani wyłączyć zdalnie przez aplikację? Dotarło przed chwilą. Steruję z Androida, podłączam do wzmaczniacza analogowego przez RCA, działają internetowe stacje radiowe i Spotify. Ale po wyłączeniu urządzenie znika z widoku i trzeba je ręcznie włączyć, żeby coś odtworzyć. Raczej nie wyłącza się też samo przy braku sygnału po zatrzymaniu odtwarzania. Trochę nie wierzę i dlatego pytam. A może to zależy od apki? Odpowiedzcie, proszę, zbiorowa mądrości. Że wyłącznik i zasilacz nie topowe, to wiedziałem przed zakupem, ale tego nie. Serio.
×
×
  • Utwórz nowe...