Skocz do zawartości

Dario1967

Uczestnik
  • Zawartość

    9
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Dario1967

  1. Witam posiadam takowy ampli - pytanie czy ktoś podpowie gdzie ewentualnie znajdę wtyczki do gniazd głośnikowych tego typu ( wyglądają jak większe DIN2 ) ?
  2. Hmm nawet mam kilkanaście koncertów na BD ale co zatem zamiast/oprócz BD?
  3. Jak rozumiem chodzi o odtwarzacz Blu Ray - a polecisz coś konkretnego (używanego) co Twoim zdaniem warto kupić? Mam tu na myśli sprzęt powiedzmy ze średniej półki tak max do 2 tys.
  4. Ok dziękuję za odpowiedź - Primare będzie mi po prostu pasował do wystroju 🙂 a co proponujesz zatem jako źródło do tej koncepcji?
  5. No tak nie znam się na tym 😞 jestem "starej daty" więc takie podejście . W domu mam dużo sprzętu stereo raczej vintage ale z przyzwoitej półki. To może w takim razie jako "centrum" systemu Primare SPA 22 on już chyba jest z HD?
  6. Dlaczego takie pytanie - Primare bo mam dvd tej firmy (DVD 26 ) natomiast Rotel bo ktoś mi polecił jako proces i żeby do niego dokupić końcówkę. Kolumn ci u mnie dostatek tzn mam kilka par frontów do wyboru, mam sub, mam też centralny.
  7. Dzień dobry prośba od laika czy w ogóle warto to co w temacie a jeśli tak co polecacie na poczatek? pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...