Skocz do zawartości

founder

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Częstochowa
 1. A który model ProAc. Bo co ciekawe, jeden z handlowców TopHifi właśnie doradzał mi do Naima ProAc Response D Two R lub ewentualnie D20R. Nie odpuściłem, staram mądrze wybrać i biorę pod uwagę wszystkie sugestie jakie się pod tym wątkiem pojawiły.
 2. Ale te 805 D4 używasz też z Naim Uniti Nova? Bo właśnie wyklarowała mi się opcja zakupu B&W 805 D4 i zastanawiam się czy Nova je uciągnie. Gdzieś na zachodnim forum wyczytałem (ale to był raczej teoretyk niż praktyk), że może być problem bo nowe Bowersy mają kilka nowych rozwiązań przez co Naim nie wyciągnie z nich max. Nie wiem sam co o tym myśleć.
 3. Witam szanowne grono, jestem nowy na forum. Chciałbym zapytać o Wasze sugestie i rady dotyczące tego, co mogłoby zagrać świetnie z Naim Uniti Nova na dość małej i dość dobrze wytłumionej przestrzeni 16 m2? Obecnie testuję Focal Kanta 2, raczej z ciekawości, bo to sprzęt rekomendowany przez Naim'a do modelu Nova. Źle nie grają, ale dla mnie za ciepło i mam wrażenie że nie pokazują pełni swoich możliwości na 16 metrach. Wcześniej miałem Dynaudio Contour 20 i grały bardzo dobrze, wcale nie gorzej niż Kanta 2. Obecnie szukam czegoś, co da mi jasny, detaliczny dźwięk i wrażenie większej przestrzeni i większej sceny. Wolałbym zatrzymać się na jakiś czas w tych poszukiwań i w końcu nacieszyć dźwiękiem. Rozpatrywałem PMC twenty5.23i lub podstawki 5.22i. Ostatnio pojawiła mi się opcja zakupu w dobrej cenie Dynaudio Contour 30, z jednej strony ciekawość motywuje mnie do tego by sprawdzić o ile lepiej zagrają od 20-tek, z drugiej strony wiem że to kolumny na większy metraż niż mój. Może jakieś pomysły z Waszej strony się pojawią, czy ktoś miał jakieś doświadczenia z Novą na takim metrażu i może coś zasugerować? Z góry bardzo dziękuję!
×
×
 • Utwórz nowe...