Skocz do zawartości

msk89

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0
  1. Nie znam się do końca na tym wszystkim więc sorka z góry za sugestię o współgraniu z TV Powierzchnia pokoju to okolo 40m^2. Co do funkcjonalności, przed pracą rano leci muzyczka, po pracy wieczorem dla odprężenia lecą filmy. Ale sprzęcik miałby być z większym wskazaniem na przyjemne seanse "kinowe". Pod kątem mocy sąsiedzi mi nie straszni, ponieważ najbliższych sąsiadów mam jakieś 500m od domu. A jeśli chodzi o cenę. Nie mam materaca wypchanego kasą więc nie powiem, że pieniądze nie maja znaczenia, ale generalnie to chyba jak każdy Polak chciałbym jak najlepszą funkcjonalność sprzętu jak najmniejszym kosztem Pozdrawiam.
  2. Dzięki za odpowiedź. Czyli nie da rady zamienić odtwarzacza DVD na BD. Szkoda, pozostaje mi więc zakup nowego sprzętu. Można prosić o jakąś dobrą radę w wyborze sprzętu typu kino domowe z Blue Ray 3D współgrającego ładnie z TV LED 3D Samsung serii 8? No i w jakiejś rozsądnej cenie. Pozdrawiam.
  3. Witam. Nie znam się aż tak na sprzęcie audio dlatego postanowiłem zasięgnąć porady Mam w domu zestaw kina domowego LG HT762TZ. W związku ze zmieniającą się technologią chciałbym wyposażyć się w odtwarzacz Blue Ray 3D. Chodzi dokładnie o to, aby kolumny i subwoofer z zestawu LG były kompatybilne z odtwarzaczem Blue Ray. Gdybym że tak powiem posiadał fundusze to nie pierniczyłbym się i kupiłbym cały zestaw kina domowego, ale niestety po zakupie telewizora 3D portfel schudł, więc koszty odtwarzacza Blue Ray 3D chciałbym ograniczyć do minimum Ale wiadomo, posiadając TV 3D chciałbym poznać jego wszystkie możliwości. Generalnie mój problem polega na tym, że oferowane odtwarzacze BD są z wtyczkami głośników na chinche, a w posiadanym przeze mnie zestawie LG kable głośnikowe są wtykane typu +/- (przepraszam ale jestem w tym temacie zielony). Czy byłby jakiś odtwarzacz który sprawdziłby się z tymi kolumnami? A może istnieją jakieś przejściówki do tych kabelków? Tutaj jeszcze specyfikacja posiadanego przeze mnie sprzętu: http://www.lg.com/pl/tv-audio-video/kino-d...dvd-HT762TZ.jsp Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...