Skocz do zawartości

vrs

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. vrs

  KEF IQ70

  Generalnie słuchałem na nieco odjętych niskich a wysokie były na max. Kurcze szukanie kija żeby przyłożyć psu, czy naprawdę na tych głośnikach nie można czasem zaszaleć ??
 2. vrs

  KEF IQ70

  Najważniejsza ??? a dlaczego ?? czy to ma jakiś wpływ na palące się "gwizdki" ?? Pomieszczenie w którym grają ma 39 m2
 3. vrs

  KEF IQ70

  Harman HK3490. Naprawdę nie starałem się grać długo i głośno, jak podkręcałem to powoli a nie gwałtownie.
 4. vrs

  KEF IQ70

  Przede wszystkim witam wszystkich serdecznie jako nowicjusz. Mój problem dotyczy kolumn KEF IQ70, otóż kolumny już drugi raz mnie zawiodły i spaliły się lub ja spaliłem wysoko tonowe. Oczywiście gwarancja tego nie uznała podając za przyczynę moją winę. Za głośne słuchanie, wiem, że kolumny nie są zestawem dyskotekowym ale do cholery chyba można posłuchac od czasu do czasu głośniej !!! ??? Czy one nie posiadają żadnego zabezpieczenia ?? czy to ich natura ?? Generalnie z dźwięku moje uszy są zadowolone ale... to palenie mnie załamuje. Decyzje podjąłem taką, że kolumny naprawie i postawię je do telewizora. Pytania do Was dwa: 1. Dlaczego KEF'y się palą ?? 2. Co wybrać podobnie grającego do w/w kolumn w cenie do 4000 zł. ? Słucham muzyki rock, pop, blues, metal, heavy metal. Oczywiście dobrym, starym disco też nie pogardzę. Kolumny "napędzam" HK 3490
 5. vrs

  KEF IQ70

  Przede wszystkim witam wszystkich serdecznie jako nowicjusz. Mój problem dotyczy kolumn KEF IQ70, otóż kolumny już drugi raz mnie zawiodły i spaliły się lub ja spaliłem wysoko tonowe. Oczywiście gwarancja tego nie uznała podając za przyczynę moją winę. Za głośne słuchanie, wiem, że kolumny nie są zestawem dyskotekowym ale do cholery chyba można posłuchac od czasu do czasu głośniej !!! ??? Czy one nie posiadają żadnego zabezpieczenia ?? czy to ich natura ?? Generalnie z dźwięku moje uszy są zadowolone ale... to palenie mnie załamuje. Decyzje podjąłem taką, że kolumny naprawie i postawię je do telewizora. Pytania do Was dwa: 1. Dlaczego KEF'y się palą ?? 2. Co wybrać podobnie grającego do w/w kolumn w cenie do 4000 zł. ? Słucham muzyki rock, pop, blues, metal, heavy metal. Oczywiście dobrym, starym disco też nie pogardzę.
×
×
 • Utwórz nowe...