Skocz do zawartości

pomoc w zakupie mp4


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Cytat

Wydaje mi się że w tego rodzaju sprzętu bardzo ważny jest wygląd dlatego proponuję zobaczyć na żywo, można oba modele kupić np. w Euro-RTV-AGD.


Komedia, od kiedy wygląd jest wyznacznikiem wartości i jakości przenośnego odtwarzacza? Było mnóstwo brzydkich odtwarzaczy, które odniosły spory sukces.

Drogi Jerzy, czy mógłbyś sprecyzować swoje wymagania? Czy nacisk ma być położony na odtwarzanie audio czy jednak wideo? Jak duży ma być wyświetlacz?

Wymieniony Sony A828 jest odtwarzaczem bardzo dobrym, ale jedynie dla użytkownika z wysokimi wymaganiami, który wie czego chce. Wiele osób nie korzystałoby z Bluetooth w odtwarzaczu i dla takich osób jest to strata kasy (a w odtwarzaczu brak chociażby radia).

Proponuję poczekać na premierę odtwarzacza Vedia B6 (przełom Sierpień/Wrzesień). Będzie to maszynka uniwersalna o ogromnych możliwościach. W dodatku polska, obiecująca marka icon_wink.gif

Mam nadzieję, że pomogłem,
Rain
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iRiver E100 odpada ze względu na kruchość obudowy. Świetnym wyborem będzie Cowon D2 lub Vedia V39 jeśli to musi być mp4 z dużym ekranem. Nie wiadomo jeszcze jak się sprawują nowe iRivery T6 i E150. Jeśli to ma być odtwarzacz głównie do audio i nie potrzeba dużego wyświetlacza to proponuję Vedię A10 lub Cowona i7.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...