Skocz do zawartości

Uszkodzenie czy prawidłowe zachowanie Yamahy RX-V465


emas

Recommended Posts

Mam problem z funkcjami programu kształtowania przestrzenii dźwiękowej.
Otóż sprawa wygląda następująco:
wziąłem do ręki instrukcję obsługi i czytam:

KOD
"... - Wybór programów kształtowania przestrzenii dżwiękowej za pomocą pilota zdalnego sterowania.
W zależności od kategorii programu przestrzenii dżwiękowej, wykonaj poniższe operacje.
Program przestrzenii dźwiękowej dla filmów i programów TV - Naciśnij kilkakrotnie przycisk MOVIE.
Program przestrzenii dźwiękowej dla słuchania muzyki -  Naciśnij kilkakrotnie przycisk MUSIC.
.........
Dekoder dźwięku otaczającego -  Naciśnij kilkakrotnie przycisk SUR.DECODE. ...

Dla odtwarzania źródeł filmowych/programów tv:

Program: Standard (opis...nieistotne), Spectacle (opis... blablabla), Sci-Fi (opis... blablabla), Adventure (opis... blablabla), Drama......

Dla odtwarzania źródeł muzycznych:
Hall in munich  (opis... blablabla), Hall in Vinna (opis... blablabla).........

Tryb dekodowania dźwięku otaczającego:
Pro Logic  (opis... blablabla), PLIIx Movie  (opis... blablabla), PLx Music (opis... blablabla), PLx GAME (opis... blablabla), Neo:6 Cinema  (opis... blablabla), Neo:6 Music (opis... blablabla)"


I teraz tak - zaczynam odtwarzać muzykę i przełącam programy Klawiszem MOVIE - przełączanie programów działa, MUSIC - działa, SUR.DECODE - działa.
Zaczynam odtwarzać film. MOVIE - działa, MUSIC - działa, SUR.DECODE - NIE działa -> na panelu zamiast odpowiednich programów wyświeta się program STRAIGHT.

Czy tak jest prawidłowo... Pomóżcie pls...

Pamiętam jak miałem ampli SONY STR-DG720 to można było te funkcje przełączać zarówno podczas oglądania filmu jak i słuchania muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...