Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
saka_17

jakie radio

Recommended Posts

Uuuu ten sprzęt jest bardzo żywotny (jak na moje wyobrażenie czasu icon_wink.gif i bytność samochodów), a szczególnie ten Alpine V12 (nie wiem ile on już ma lat, chyba z 9). Teraz co z czym:
-samochody: Daewoo Espero, Renault Laguna II (faza I i II), Volvo S60;
-wzmacniacze: Alpine V12 (stereo, zmostkowany ma 300W RMS, ale nie mam pojęcia jaki to model, na pewno stary), dalej JBL GTO752;
-suby: jeden GTO1204BR, a drugi kupiony z tym Alpine'em serii Power (teraz na głośniku takim jak w 1204BR);
-odtwarzacze: kiedyś były dwa Pioneery (jednak one już odeszły w niepamięć, a modeli też nie pamiętam, jeden na pewno był z górnej półki, ale jeszcze czasy bez MP3 itp.), a ostatnio (Laguna II,5 i S60) fabryczne.
To chyba tyle, oczywiście w między czasie pojawiały się jeszcze inne sprzęty (np. sub aktywny Pioneer TS-WX206A - nawet gdzieś tam jeszcze stoi - on jest dobry do małych bagażników <Ople Astra, VW Golf>, a w dużych nie daje rady i trzeba mu mocno dawać do pieca), ale albo na krótko, albo nie zasługują na wspomnienie ich icon_wink.gif

saka_17 przede wszystkim zapomnij o tubach a skup się na skrzyni (zamkniętej lub bass-reflex) icon_razz.gif icon_wink.gif

A co do mocy to wzmak może być troszkę mocniejszy od głośnika co pozwoli na lepszą kontrolę wzmaka nad głośnikiem icon_wink.gif Czyli ogólnie lepsze granie całości icon_smile.gif

No ja wiem że teraz bardzo dobre są skrzynie a co myślicie o subwooferach??
i wytłumaczcie mi jaśniej z tym doborem bo dalej nie kapuje
jak mam subwoofer np 1200W i 600W RMS to wzmacniacz jaki?
z góry dzięki:)