Skocz do zawartości

Wzmacniacz + CD do ALR-Jordan ENTRY 3


Kris220

Recommended Posts

Witajcie,
To mój pierwszy post tutaj, więc witam serdecznie Użytkowników i proszę o pomoc.
Wiem, ze na forum duzo takich tematow. Wiele z nich przeczytalem. Im wiecej czytalem tym bardziej sie gubilem w propozycjach.
Moze nie zabijecie i pomozecie...

Do sedna: od dluzszego czasu wertuje siec w poszukiwaniu pierwszego, niedrogiego zestawu stereo. Mozna powiedziec, ze poczatek zrobiony, poniewaz dostalem za darmoche kolumny ALR-Jordan ENTRY 3.
Parametry kolumn:
Przeznaczony do wzmacniaczy: od 30 W
Pasmo przenoszenia: 43Hz-22kHz
Impedancja: 4 Ohm
Moc znamionowa: 90W
Moc muzyczna: 120W
Slyszalem rozne opinie o tych kolumnach, takze negatywne. Jednak poniewaz juz je mam wolalbym wydac fundusze na np. lepszy wzmacniacz i CD z opcja np. poznijeszej wymiany/"tuningu" ALR.
Niesety nie mam nawet mozliwosci posluchania kolumn - brak sprzetu.

Warunki:
pokoj ok. 22 m2 (4,10 x 5,30 m). Muzyka jakiej slucham to rock, metal, ogolnie ciezsze brzmienia. Audiofilem nie jestem, i mysle raczej o tanim sprzecie
Budżet na wzmacniacz + CD to ok. 1000 zł.

Najchetniej komplet tej samej firmy. Najchetniej z pilotem. Nie mam konkretnych preferencji co do marki sprzetu.

Od zestawu oczekuje dynamiki, dobrych wysokich tonow.

Bede bardzo wdzieczny za sugestie.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 years later...

Hey everyone,

I'm thrilled to share my experience with the Amplifier + CD setup for my ALR-Jordan system. After some experimentation and research, I've found the perfect combination that really brings out the best in my speakers.

Firstly, let's talk about the amplifier. I opted for [insert amplifier model here], and I couldn't be happier. Its powerful output and clarity amplify the nuances in the music, delivering an immersive listening experience. The bass is tight, mids are vibrant, and highs are crystal clear.

Now, onto the CD player. I chose [insert CD player model here], and it complements the amplifier beautifully. The CD player's precise tracking and decoding ensure that every detail in the music is faithfully reproduced. Plus, its sleek design adds a touch of elegance to my setup.

Together, this Amplifier + CD combo elevates my ALR-Jordan speakers to new heights. Whether I'm listening to jazz, rock, or classical, the sound quality is simply breathtaking. If you're looking to enhance your audio setup, I highly recommend considering this combination.

Looking forward to hearing about your setups and experiences!

"Cheers, [ Secured Stuff ]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...