Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kawulec

Peugot 306, radio Sony CDX-GT430U

Recommended Posts

Witam,

Jako, ?e w temacie car audio jestem od bardzo niedawna (niespe?na rok od zakupu samochodu - Peugota 306) moja wiedza w tym temacie jest bardzo niewielka.

Przejd? do rzeczy, ostatnio kupi?em nowe radio Sony CDX-GT430U (4x 52 W). Przy tej okazji zacz??em si? zastanawia? nad wymian? g?o?nik?w. Obecnie zainstalowana jest jaka? bli?ej nieokre?lona dwudro?na konstrukcja. Chcia?bym wymieni? je na jakie? lepsze rozwi?zanie. Jednak nie chc? inwestowa? dodatkowych ?rodk?w czy to we wzmacniacz czy subwoofer, w zupe?no?ci zadowol? mnie dwa g?o?niki.

Jeste?cie w stanie zaproponowa? jakie? modele?

pozdrawiam
kawulec

Ok, faktycznie dużo cennych informacji. Jedna kwestia czy bez dokupienia wzmacniacza będę mógł zainstalować np takie głośniki: Sony XS-A1327

pozdrawiam Edytowano przez muzyczny_gość
prosze uzywać fukcji 'odpowiedz'

Tak jak napisałem wcześniej w tym temacie jestem laikiem. Nie chcę inwestować zbyt dużej kwoty ponieważ najprawdopodobniej w najbliższym czasie zmienie auto. Obecne przejmie mój Ojciec a mu nie szczególnie zależy na jakości - ważne żeby brzęczało.

Radio zawsze mogę sprzedać na Allegro, tylko na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego? Inaczej jakie wady ma obecne? Edytowano przez muzyczny_gość
prosze uzywać fukcji 'odpowiedz'

Tu bardzo rozchodzi sie o finanse i czy masz ucho do słuchania, a jak zamierzasz sprzedać auto razem z glośnikami kup najtańsze jakie są..
Generalnie z określeniem CA w aucie jest to b.długa droga która musi mieć wyznaczony cel.
Wszytko jest tu od siebie zależne, czego się oczekuje w samochodzie, ile ma sie kasy nie tylko na sprzęt ale i na prawidłowy montaż audio..uwierz mi nie są to nawet małe pieniądze, wiedza, i cierpliwość to podstawa.

i rozciągnie scene do tyłu icon_smile.gif ale jeżeli ktoś ew tak lubi - po za tym glośniki w tylnej polce to temat przerabiany od lat...
Takie rozwiązanie sprawdzało sie w malutich bagażnikach typu sejczento, głośiki z tylnej polce maja słabą odp impulsową - więc automatycznie tłuką kartonowo

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować